Příměstský tábor s potápěním

Jsou prázdniny a je třeba se bavit. Proto jsme na letní čas  připravili pro děti velké letní dobrodružství u vody. Velké letní potápění.

Celoročně pracujeme s dětmi v Pražských bazénech a vždy v letních měsících pro ně připravujeme tento příměstský tábor. Chápeme, že rodiče mají občas problém, kam s dětmi, když není tolik dovolené a tato akce je pro ně příležitost, aby dětem připravili velmi zajímavou aktivitu. naučit se správně potápět na nádech ( freediving) azažít dobrodružství pod vodou s přístrojem.. na to se nezapomíná. Pozorovat sladkovodní živočichy jako jsou štiky, sumci, kapři, raci atd.v jejich přirozeném prostředí je další třešnička na dortu.   Vše v soukromém lomu cca 70 km za Prahou, který je speciálně zarybněn a kam mají přístup jen potápěči. Tak že dobrodružná jízda vlakem a k tomu potápění ve všech formách.

Pro jakou věkovou skupinu akce je: Pro děti, které umí normálně plavat a které se nebojí vody. Pro věkovou skupinu 8 – 14 let.

Plán akce: Pondělí až pátek každé ráno společný odjezd vlakem do blízkosti lomu s následným dovozem na lom autem. Následuje celodenní aktivita na lomu. Odpoledne odjezd domů s návratem kolem 17.30 hod.

Co budou děti potřebovat: Svoji masku, šnorchel, ploutve ( možno u nás zakoupit s 10% slevou), plavky, ručník či osušku

Co je obsaženo v ceně: Kompletní program s vyškolenými instruktory potápění se specializací na děti, kompletní zapůjčení potápěčského vybavení ( lahev, automatiku, neopren, atd.), vstupy na lom, oběd a odpolední svačinu, doprava vlakem a následně autem.

V ceně není obsažena raní svačina do vlaku.

Co budeme s dětmi provádět.:  Jedná se o kombinaci dvou mezinárodních dětských kurzů, které jsou zaměřeny na adaptaci dětí na vodního prostředí.  Jedná se o dětský Freediving ( potápění s maskou, šnorchlem a ploutvemi) a o dětský Rangers kurz (dětské přístrojové potápění). Oba dva kurzy jsou separátně a velmi podrobně popsány  v záložce Dětské kurzy.

Podrobněji: V pondělí a v úterý bude probíhat kurz dětský Freediving. Ve středu proběhne seznámení s potápěním s přístrojem. Ve čtvrtek a pátek potápění s přístrojem Rangers.

Jaká je přidaná hodnota celé akce: Po skončení celého programu děti budou ovládat potápění se šnorchlem i s přístrojem. Je možno po domluvě s instruktorem, dle šikovnosti dítě,  doplnit drobně výcvik a získat mezinárodní potápěčský průkaz, který je možno vystavit od 10 roku věku dítěte.

V případě, že by jste chtěli vědět ještě další podrobnosti, můžete volat či poslat email viz kontakty.

Zhruba týden před samotnou akci budou rodiče vyzváni k účasti na informační schůzce, kde bude vše podrobně probráno a popsáno co má mít dítě s sebou

Děti jsou ve vodě jako doma. Při potápění zažijí neuvěřitelné dobrodružství se zážitky na celý život!

Po absolvování týdenních aktivit budou děti pasovány do cechu potápěčského a dostanou památeční diplom

Instruktoři kurzu

Radek

Potápí se přes 30 let a je nejvyšší Instruktor v ČR
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Fotogalerie kurzu

Reference na kurz

Přihlásit se na kurz

Na tento kurz dosud nebyly vypsány termíny. Napište nám, o jaký termín byste měli zájem.
Nezapomeňte zmínit, o který termín máte zájem

Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

Všechny články z blogu

Cestujte s námi za potápěním

Pojeďte s do nejkrásnějších potápěčských destinací

Lom Leštinka

Nádherné potápění v lomu u Skutče nad Sázavou. Lom zajímavý podvodním skanzenem a velkým množstvím života na pozorování. Štiky, sumci, kapři, jeseteři… vše můžete vidět. samozřejmostí po potápění je grilování a sauna

Zobrazit zájezd

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?

2021-11-12T13:49:09+00:00