Egypt – pobyt Marsa Alám – Hon na Dugonga

Tento pobytový zájezd do Marsa Alamu je určen především pro ty, kteří upřednostňuji velmi čisté moře s nádhernými písečnými plážemi a potápěčskými lokalitami před městskou vřavou a přehršlí obchodů Hurghady či Sharm el Sheiku. Jedinečnost Marsa Alamu a jeho okolí je v absolutně začínajícím cestovním ruchu s osamocenými hotely, které ale skytají větší komfort jak v přehuštěných větších městech.

Cestování je stejně příjemné jako při cestách do jiných Egyptských destinací, protože v Marsa Alamu je mezinárodní letiště.

Po odbavení se mikrobusy přesuneme do hotelového komplexu Abu Dabab, ve kterém je velmi příjemné ubytování. Hotel disponuje překrásnou pláží s lehátky, bazénovým komplexem a Aquaparkem, dětským hřištěm a vším, co patří k běžnému vybavení hotelů v Egyptě. Během příjemného lenošení či aktivního odpočinku s potápěním si můžeme zahrát Beach Volejbal, tenis.

V hotelové restauraci či baru je v ceně zájezdu stravování All Inclusive od 7 – 23 hodin

V hotelovém komplexu je  potápěčské centrum, kde je možnost zakoupení výhodných potápěčských balíčku či možnost jednotlivého potápění. Přímo před hotelem se nachází jedinečná lokalita, kde je absolutní výskyt velkých želv a hlavně Kapusnáka ( Dugonga). Na požádání je možno jet na lokalitu  Elphinstone, která patří mezi top lokality oblasti kolem Marsa Alamu.

Informace o ceně

V ceně zájezdu: Letenka se všemi poplatky, transfery z a na letiště, ubytování ve 4* hotelu All Inclusive, příplatek za nadváhu do 23 kg

V ceně není zahrnuto: Potápění – možnost lodi i ze potápění ze břehu!!!, pojištění, tatranka v letadle

Děti s výraznými slevami!!!

Cena : 17600 Kč

Dle Zákona o cestovním ruchu 159/1999 je pravděpodobné, že některé platby budou klienti hradit na místě výpravy přímo místnímu potápěčskému centru. Které to budou se vždy dozvíte na informativním schůzce k cestě. Uvedené ceny slouží pouze k orientaci v celkových nákladech na cestu za potápěním.

Instruktoři zájezdu

Petr

Potápí se přes 15 let, Instruktor a servisní technik
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Fotogalerie zájezdu

Reference na zájezd

Přihlásit se na kurz

Na tento zájezd dosud nebyly vypsány termíny. Napište nám, o jaký termín byste měli zájem.
Nezapomeňte zmínit, o který termín máte zájem

Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

Všechny články z blogu

Naučte se s námi potápět

Poznejte krásy potápění na vlastní kůži

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?

2021-06-07T15:07:09+00:00