Jak to děláme my….

Jak to děláme my…. 2020-03-10T15:44:55+00:00

Project Description

Kvalita, pohoda a žádný stres… to je  naše hlavní krédo při výuce všech našich potápěčských kurzů…

První krůčky pod vodou jsou pro každého novice velmi důležité. Tady… na prvním kurzu… se tvoří ty správné a bezpečné návyky, které každého provází celý život. Dle vše dostupných výzkumů v oblasti potápění je dávno známo, že se později těžko mění. proto začátečnický kurz bereme velmi vážně a je pro naši práci ten nejdůležitější. Tady a teď se rozhoduje, zda nový zájemce díky kurzu potápění propadne tomuto koníčku či to pro něj bude jen ne příliš šťastná vzpomínka.

Někdo je z vodou kamarád hned, někomu to trvá déle. Nic to nemění na tom, že na konci kurzu by měli být všichni happy a dobře připraveni na potápění kdekoliv… v našich vodách i v teple u moře. Záleží na každém.
Těmito slovy chceme vyjádřit hlavní myšlenku. My jsme tu pro Vás a ne vy pro nás!!!  Instruktorskou práci máme jako jediné zaměstnání a jsme plně soustředěni na správný a bezpečný průběh kurzu. Děláme to již přes 20 let a máme to štěstí, že ve svém středu máme instruktora, který jako jediný v České s Slovenské republice může vychovávat nové instruktory. Tak že kvalita je naší hlavní cílem.

A jak to děláme u nás??
V předem stanoveném dni dle webových stránek se skupinka potká v našem centru na administrativní hodině. Zde se podrobně rozebírá průběh kurzu, odpovídá se na všechny zvědavé otázky, představuje se kolektiv centra a hlavně se podrobně dopředu plánuje průběh kurzu. Aby každý věděl v předstihu, v kterých dnech budou teoretické a kdy praktické hodiny výuky. Vždy v podvečerních časech po práci. Po vyplnění nezbytných formulářů jsou on-line zaslány nádherné interaktivní výukové materiály k domácímu studiu.

Teorie.. první část..  se vždy konají v učebně v našem potápěčském centru, kde se vše podrobně probírá a kde je díky velkému obchodu a půjčovně velké množství potápěčské techniky, kterou si lze prohlédnout a lidově řečeno osahat. Nehrajeme si na přísnou výuku… jde nám hlavně o celkové pochopení problematiky… v klidu a pohodě. Teorie je sestavena tak, aby Adepta postupně zatahovala do problematiky potápění… Nic těžkého i pro lidi, kterým fyzika a zeměpis moc neučarovaly 🙂

Bazény .. jako druhá část… jsou nezbytnou součástí dalšího krůčku ke správnému absolvování kurzu. Po vyzkoušení správné výstroje se jedeme konečně zanořit do důvěrně známého bazénu. Postupně po cvičeních na mělčině se dostáváme i na dno do 4 metrů. V pohodě a v klidu. Každý postupně absolvuje všechna cvičení, která jsou nezbytná pro postup do další fáze potápění na Otevřené vodě. Komu to jde pomaleji, tak si vše v klidu může zopakovat. jde nám o kvalitu a ne o čas.

Závěrečná otevřená voda… jako třetí část…  je na každém z adeptů. někdo si na dokončení kurzu s námi zajede k moři, někdo rád okusí naši sladkou vodu, která je sice náročnější, ale zase lépe připraví na opravdové potápění. Je to na každém. Vždy se o tom radíme a dle doporučení se každý rozhodne dle svých představ.

Vše je v kurzu obsaženo… žádné skryté náklady. Kompletní potápěčské vybavení, licence, ponory jak na bazénu tak i na otevřené vodě, teorie. Jediné náklady navíc je doprava na bazén či na otevřenou vodu, případné ubytování a jídlo. Vše transparentní.

Po skončení kurzu je možná čas na nějaký nákup techniky, když máte chuť a naši absolventi samozřejmě využívají věrnostních slev. Poradíme vždy tak, aby spokojenost byla dlouhodobá.
Naše cestovní agentura Vám pomůže dozvědět se či s námi cestovat za krásami potápění.

Závěrem??? Vždy se snažíme, se každý na kurzu cítil příjemně a pohodově. Snažíme aby náš absolvent vždy věděl co správně pod vodou dělat a čeho se vyvarovat. Díky naší poctivé práci jsme jedničky na trhu, vážíme si toho a je to pro nás velký závazek. Snažíme se, aby se každý absolvent stal členem naší velké potápěčské rodiny… skupiny pohodových lidiček ze všech koutů země.

Třeba to budeš i ty… pojď to s námi zkusit!!!!