Potápěčské pojištění

//Potápěčské pojištění
Potápěčské pojištění 2023-02-06T15:45:00+00:00

Potápěčské pojištění SSI DiveAssure

Potápěčské pojištění kryjící všechny možné problémy spojené s potápěním je pro aktivního divera nezbytné a velmi důležité.
Potřebujeme ho jak při potápění v Čechách, tak hlavně při potápění v Evropě a hlavně při našich cestách do exotiky.

Vždy jsme v minulosti využívali pojištění  DAN, ale nutno konstatovat, že kvalita jeho servisu šla velmi dolů. problémy při nahlašování, problémy s plněním, striktní protokol nahlašování a oznamování nehody. V případě, že v danou vypjatou chvíli člověk udělá něco jinak, jeho plnění pojištění je v podstatě ztraceno.
Dříve to tak nebylo, byli jsme s nimi spokojeni, ale nyní je to jinak.

Proto jsme velmi přivítali, když SSI začalo velice aktivně spolupracovat s mezinárodní konkurencí DAN.

Mezinárodní agentura DiveAssure se úzce propojila s SSI a vznikla spolupráce, která je pro nás velmi přínosná a prospěšná.
Několik let SSI s agenturou ladilo podmínky a služby, abychom my potápěči mohli zase trochu klidněji provádět svoje aktivity.
Nyní z našeho pohledu nic nebrání přejit jinam z důvodu kvality. Cenově to vychází velmi podobně. Roční pojištění na potápění stoji 62 Euro.

Jak na to…..?
Není to těžké, ale aby jste mohli využívat všech výhod, je potřeba při registraci pojištění zvolit přidružení k našemu potápěčskému centru, které zvolíte v nabídce.. výhody jsou třeba, že v případě kurzu jste  na něm pojištěni, máte rychlejší servis a nějaké výhody spojené se spojením s SSI centrem.

Hlavní link na roční pojištění: https://app.diveassure.com/#/registration/main/process/,3/int/0/0/enen

Tak že varianty:
Varianta č.1: Spojíte se s námi a my Vám poradíme krok po kroku či za Vás pojištění uděláme
Variantač.2.: Budete si sami pokračovat z linku v pojišťování. Pro jistotu zde kopírujeme fotku volby přidružení k našemu centru.

Držíme palce a věříme, že budete spokojeni