O nás

/O nás
O nás 2024-04-12T16:04:19+00:00

Kde jsme se tu vzali..

Potápění je naše vášeň a jsme šťastní, že se nám koníček stal i naším povoláním. I po mnoha letech potápění stále rádi zažíváme opojné chvíle vznášení pod vodou, setkávání s podvodními živočichy a vzrušující chvíle s kamarády  pod vodou… je to opravdu opojné. Bylo nám jasné, že nechceme zůstat jen rekreační potápěči, ale chceme něco více…
Proto bylo v roce 1999 založeno potápěčské centrum Octopus divers. Strašně to utíká :-). Stejného roku jsme se dočkali i odměny za naše nadšení a zápal a stali jsme se hlavním servisním centrem pro ČR firmy Scubapro.. v této chvíli jednoznačně nejkvalitnějším potápěčským a šnorchlovacím vybavení.

Nejsme žádný uzavřený  klub a jsme otevřeni každému, který má rád potápění a vše kolem vody… Tak že ti z Vás, kteří na nás narazíte a nemáte se s kým potápět – neváhejte a přidejte se k nám.

A na koho narazíte v našem potápěčském centru?

Hlavní hybnou silou byl a je stále Radovan (Radek) Vančura, který je instruktorem od roku 1996 v systému Padi a který z důvodu vyšší kvality výuky v roce 2008 přešel do Mezinárodního systému SSI. Po složení nejvyšších zkoušek se stal  Trainer Instruktor ( certifikace na provádění Instruktorských kurzů), což je jedno z nejvyšších Instruktorských certifikací na světě.  V současné době se specializuje mimo základních rekreačních kurzů i na kurzy pro děti. Díky obrovským zkušenostem dokáže poradit se vším a nadchnout či naučit potápět snad každého…

Stejně nepostradatelným členem týmu je i Dan Drtina, jehož začátky potápění jsou spojeny s prvními dětskými kurzy v našem Centru… Náš odchovanec pokračoval v potápění stále dál a v roce 2023 se stal v našem Octopus divers instruktorem SSI. Dan je zdatnou součástí našeho lektorského teamu při výuce kurzů.

Díky této neutuchající vášni jsme moc rádi, když nás vyhledá někdo, kdo by si chtěl také začít plnit  své životní sny a vypadnout ze stereotypu všedního dne. Máme kolem sebe rádi  lidi, kteří se chtějí potápět a neberou tento relaxační sport jako něco, co je v módě.

Jestli patříš  mezi ty, kteří o potápění dlouho přemýšlí a hledají odvahu, tak neváhej… škoda každé minuty, kterou se nemůžeš potápět!!!

Pojďte se s námi potápět….

Podívejte se na naší prodejnu

Služby na prodejně

Oprava suchých obleků
Oprava suchých obleků
Plnění láhví a atesty
Plnění láhví a atesty
Servis potápěčské techniky
Servis potápěčské techniky

Kontakty

Octopus Divers s.r.o.

  • Prodej potápěčské techniky
  • Cestovní agentura
  • Činnosti sportovních instruktorů
  • Autorizovaný servis Scubapro

Na rozcestí 1434/6, 19000 Praha 9
Tel: +420 603 368 551
E-mail: octopus@octopusdivers.cz

IČO: 25734113
DIČ: CZ25734113

Zapsáno v Obchodním rejstříku Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 65379

Živnostenský list vydaný v Praze 3
EČ: 310003-38305-01
ČJ: ZO/05003/04/S/Jc

Radek

Potápí se přes 30 let, servisní technik a nejvyšší Instruktor v ČR
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: radek@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Dan

Potápí se přes 10 let, Instruktor a servisní technik
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

4 minut čtení

Socorro 2021

Velká výprava na Socorro Konečně….. konečně to tady bylo… nekonečné čekání na Covidem odloženou cestu do potápěčského ráje se naplnilo.  Jedeme!!! A jak to tak vypadá, tak nás už nic nezastaví. Samozřejmě jsme každý se zatajeným dechem dva dny před Přečíst

Všechny články z blogu

Cestujte s námi za potápěním

Pojeďte s do nejkrásnějších potápěčských destinací

Egypt – Jižní safari z Marsa Alamu

Velmi pohodová letní prázdninová plavba po nejkrásnějších lokalitách jižně z Marsa Alamu vhodná pro pokročilé pohodáře, dětské, začínající či dlouho neaktivní potápěče. Fantasticky barevné potápění na příjemných a ne moc hlubokých lokalitách s krásně teplou vodou. Doporučeno i celým rodinám jako prázdninová aktivní dovolená. Loď jsme vybírali osobně!!!

Zobrazit zájezd

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?