Potápěčské kurzy pro děti

//Potápěčské kurzy pro děti
Potápěčské kurzy pro děti 2022-08-11T15:44:12+00:00

Potápěčské kurzy pro děti

Děti jsou pod vodou jako ryba ve vodě

Pro děti je voda přirozeným prostředím a jejich adaptace pod vodou je fantastická.. Účelem dětských typů kurzů je nejenom rozvíjet jejich pohybové aktivity, ale umět zvládnout svoji koncentraci a hranice svých sil. Je báječné sledovat pokroky, které děti pod vodou hravě zvládají.

Zatím co první kurz Dětský Freediving je zaměřen na zvládnutí aktivit na jeden nádech, navazující kurz Rangers je již malá přípravka na potápění s přístrojem. Fascinující vznášení pod vodou jsou nezapomenutelné zážitky, které si děti z těchto kurzů odnášejí..

Na prvním  místě je bezpečnost… 100% bezpečnost. Metodika je striktně nastavena a povoluje maximální počet 8 dětí v kurzu a dohled speciálně vyškolených SSI  instruktorů se zaměřením na dětskou klientelu. Osobní individuální přístup je samozřejmostí, což umožňuje maximální míru kontaktu a zvyšuje zážitkovou část jednotlivých kurzů. Děti jsou nadšeny…

Darujte dětem nádherné zážitky a lásku k vodě na jedné straně …. a na druhé možnost zvýšení jejich koncentrace a odpovědnosti… Zaslouží si to!!!

Nevíte který kurz bude pro vaše dítě ten pravý?

Zobrazit rádce
Zobrazit rádce

Nejbližší termíny kurzů

Název kurzu
Datum konání
Obsazenost
Cena
Kurz potápění Junior OWD
Datum konání 24.07.2024
Obsazenost
4 volných míst
Cena 10 000 Kč
Kurz šnorchlování - Dětský Kurz Freediving
Datum konání 17.09.2024
Obsazenost
4 volných míst
Cena 4 800 Kč

Jak kurzy probíhají?

Každý kurz má jinou strukturu a počet hodin…

Dětský freediving a Rangers kurz probíhá vždy v prostorách Střední školy technické na Zeleném pruhu  1294/52, Praha 4 vždy v úterý od 17 – 18 hod. Sraz dětí je nejpozději v 16.40 ve vestibulu školy. S sebou děti musí mít hygienické prostředky s ručníkem, plavky a koupací čepici, která je nutná pro vstup na bazén. V případě, že by ji děti neměli, je možné si ji za drobnou úplatu zapůjčit u výdeje klíčů na šatnu ( ale doporučujeme mít vlastní). Dále je třeba s sebou mít vratnou zálohu na klíček od šatny ve výši 100,- Kč. Po 18.00 po východu ze šaten probíhá předávání dětí rodičům

Kurz Junior OWD je již opravdovým prvním kurzem potápění..
V první fázi přichází domácí drobné samostudium z nádherných interaktivních materiálů v českém jazyce doprovázených video sekvencemi k dané problematice. Teoretická sezení jsou v našem potápěčském centru Octopus divers na Korunní 81, Praha 3 v hodinách a dnech předem domluvených ( dle  možností dětí )..většinou odpoledne po školních povinnostech.. Během tří teoretických bloků trvajících cca 2,5 -3 hodiny se vše opakuje a doplňuje o zkušenosti, které v učebnicích nejsou.
Samotná praxe na bazénu probíhá v tak též prostorách Střední školy technické na Zeleném pruhu  1294/52, Praha 4 vždy v úterý od 16 – 18 hod… podrobné informace se vždy domlouvají během teoretických hodin…
Finální ponory na otevřené vodě probíhají dle přání a času rodičů. Někdo se rozhodne pro dokončení v našich nádherných, pro potápěče upravených, soukromých lomech, kde je obrovská zarybněnost a je co pozorovat, či je možnost odjet někam dál a spojit vše s rodinnou dovolenou… Rakouská jezera, Chorvatsko či vzdálenější exotika Egypt, Maledivy atd.

Nevíte který kurz by byl pro Vaše dítě ten pravý?

Podívejte se do našeho rádce, jak vybrat ten vhodný.

Zobrazit rádce

Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

4 minut čtení

Socorro 2021

Velká výprava na Socorro Konečně….. konečně to tady bylo… nekonečné čekání na Covidem odloženou cestu do potápěčského ráje se naplnilo.  Jedeme!!! A jak to tak vypadá, tak nás už nic nezastaví. Samozřejmě jsme každý se zatajeným dechem dva dny před Přečíst

Všechny články z blogu

Cestujte s námi za potápěním

Pojeďte s do nejkrásnějších potápěčských destinací

Egypt – Jižní safari z Marsa Alamu

Velmi pohodová letní prázdninová plavba po nejkrásnějších lokalitách jižně z Marsa Alamu vhodná pro pokročilé pohodáře, dětské, začínající či dlouho neaktivní potápěče. Fantasticky barevné potápění na příjemných a ne moc hlubokých lokalitách s krásně teplou vodou. Doporučeno i celým rodinám jako prázdninová aktivní dovolená. Loď jsme vybírali osobně!!!

Zobrazit zájezd

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?