Potápěčské kurzy pro děti

//Potápěčské kurzy pro děti
Potápěčské kurzy pro děti 2018-08-28T16:18:22+00:00

Potápěčské kurzy pro děti

Děti jsou pod vodou jako ryba ve vodě

Pro děti je voda přirozeným prostředím a jejich adaptace pod vodou je fantastická.. Účelem dětských typů kurzů je nejenom rozvíjet jejich pohybové aktivity, ale umět zvládnout svoji koncentraci a hranice svých sil. Je báječné sledovat pokroky, které děti pod vodou hravě zvládají.

Zatím co první kurz Dětský Freediving je zaměřen na zvládnutí aktivit na jeden nádech, navazující kurz Rangers je již malá přípravka na potápění s přístrojem. Fascinující vznášení pod vodou jsou nezapomenutelné zážitky, které si děti z těchto kurzů odnášejí..

Na prvním  místě je bezpečnost… 100% bezpečnost. Metodika je striktně nastavena a povoluje maximální počet 8 dětí v kurzu a dohled speciálně vyškolených SSI  instruktorů se zaměřením na dětskou klientelu. Osobní individuální přístup je samozřejmostí, což umožňuje maximální míru kontaktu a zvyšuje zážitkovou část jednotlivých kurzů. Děti jsou nadšeny…

Darujte dětem nádherné zážitky a lásku k vodě na jedné straně …. a na druhé možnost zvýšení jejich koncentrace a odpovědnosti… Zaslouží si to!!!

Dětský kurz potápění Rangers

Dětské dobrodružství začíná. Nádherné stavy bez tíže z potápění dětí milují. Zároveň se však učí odpovědnosti a soustředění. Pro 10- leté a více přípravka na kurz Junior OWD.. Dopřejte dětem jedinečný zážitek, který může prožívat třeba i s Vámi!

Zobrazit kurz

Nevíte který kurz bude pro vaše dítě ten pravý?

Zobrazit rádce
Zobrazit rádce

Nejbližší termíny kurzů

Název kurzu
Datum konání
Obsazenost
Cena
Dětský kurz potápění Rangers
Datum konání 12.10.2021
Obsazenost
6 volných míst
Cena 6 800 Kč

Jak kurzy probíhají?

Každý kurz má jinou strukturu a počet hodin…

Dětský freediving a Rangers kurz probíhá vždy v prostorách Střední školy technické na Zeleném pruhu  1294/52, Praha 4 vždy v úterý od 17 – 18 hod. Sraz dětí je nejpozději v 16.40 ve vestibulu školy. S sebou děti musí mít hygienické prostředky s ručníkem, plavky a koupací čepici, která je nutná pro vstup na bazén. V případě, že by ji děti neměli, je možné si ji za drobnou úplatu zapůjčit u výdeje klíčů na šatnu ( ale doporučujeme mít vlastní). Dále je třeba s sebou mít vratnou zálohu na klíček od šatny ve výši 100,- Kč. Po 18.00 po východu ze šaten probíhá předávání dětí rodičům

Kurz Junior OWD je již opravdovým prvním kurzem potápění..
V první fázi přichází domácí drobné samostudium z nádherných interaktivních materiálů v českém jazyce doprovázených video sekvencemi k dané problematice. Teoretická sezení jsou v našem potápěčském centru Octopus divers na Korunní 81, Praha 3 v hodinách a dnech předem domluvených ( dle  možností dětí )..většinou odpoledne po školních povinnostech.. Během tří teoretických bloků trvajících cca 2,5 -3 hodiny se vše opakuje a doplňuje o zkušenosti, které v učebnicích nejsou.
Samotná praxe na bazénu probíhá v tak též prostorách Střední školy technické na Zeleném pruhu  1294/52, Praha 4 vždy v úterý od 16 – 18 hod… podrobné informace se vždy domlouvají během teoretických hodin…
Finální ponory na otevřené vodě probíhají dle přání a času rodičů. Někdo se rozhodne pro dokončení v našich nádherných, pro potápěče upravených, soukromých lomech, kde je obrovská zarybněnost a je co pozorovat, či je možnost odjet někam dál a spojit vše s rodinnou dovolenou… Rakouská jezera, Chorvatsko či vzdálenější exotika Egypt, Maledivy atd.

Nevíte který kurz by byl pro Vaše dítě ten pravý?

Podívejte se do našeho rádce, jak vybrat ten vhodný.

Zobrazit rádce

Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

Všechny články z blogu

Cestujte s námi za potápěním

Pojeďte s do nejkrásnějších potápěčských destinací

Egypt – Severní safari

Severní cesta míří z přístavu Hurghady dále na sever a zase se do něj vrací. Navštívíme při ní nejznámější vraky Egypta jako je Thistlegorm, Carnatic, Giannis D, Chrisoula K, Dunraven a nádherné přírodní lokality jako např. Carles Reef, Umm Gamar, Giftun Soraya, Bluf point atd. Opravdu pestrá potápěčská cesta. Pohoda na lodi zárukou

Zobrazit zájezd

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?