Potřeby pro potápění s přístrojem

//Potřeby pro potápění s přístrojem
Potřeby pro potápění s přístrojem 2019-02-05T09:47:12+00:00

Project Description

Pro potápění s přístrojem je třeba více vybavení než při potápění na nádech. Během kurzu potápění pro začátečníky se v teoretických lekcích každý dozví, jaké vybavení potápěč musí pod vodou mít. Součástí vybavení je teda mimo ABC popsaného v potřebách pro potápění na nádech vyvažovací vesta, plicní automatika, neopren, potápěčský počítač, zátěž a pár drobných nezbytných maličkostí… jako je nůž, bójka s navijákem, komunikační tabulky.

Mnoho laické veřejnosti má mylnou představu, že toto vybavení je extrémně drahé. Opak je však pravdou. Vybavení samozřejmě něco stojí, ale ve srovnání třeba s cyklistikou je potápění levnější sport. Průměrné vybavení přijde na 18.000 až 30.000 Kč. Lepší kole je výrazně dražší. Mnoho lidí si však potápěčské vybavení půjčuje ve vybavených půjčovnách, což je  velmi příjemné a praktické zvláště pro ty, kteří mají potápění jen jako vedlejší odpočinkovou aktivitu na dovolené u moře.

Potápění je opojné a velmi příjemné. Zkuste si ho a vyzkoušejte náš program “Ponor na zkoušku” na bazénu. Budete mile překvapení a budete mít zážitek, na který se nezapomíná