Potápění technické a profesionální

//Potápění technické a profesionální
Potápění technické a profesionální 2019-02-05T09:45:37+00:00

Project Description

Z rekreačních potápěčů se často rekrutují adepti na trochu náročnější typ potápění. Každý má svoji cestu a baví ho jiné záliby. Někoho časem začne zajímat náročnější typ potápění či by se rad stal učitelem potápění – instruktorem. Nic není nemožné..

V technickém potápění se již plánují náročnější ponory jak do větších hloubek, tak i třeba do jeskyní apod. Tento typ potápění je většinou i úzce spjat s dýcháním jiného plynu pod vodou než jenom obyčejného vzduchu. Kyslík, helium a třeba i argon zajišťuje pohodlí a bezpečnost při těchto náročnějších ponorech. Je třeba speciálních kurzů, aby člověk měl a ovládal správné dovednosti.

Naproti stát se profesionálním potápěčem v oblasti výcviku lidí je velmi povznášející. Vždyť zasvěcovat nové adepty potápění do podvodního světa je velmi příjemnou záležitostí. Přátelská atmosféra, dobrá parta a seznamování s novými a novými lidmi může pro někoho být velmi příjemné. Jako je to pro nás. Stát se instruktorem není zrovna úplně jednoduché a lze to dosáhnout jen podstoupením několika na sebe navazujících kurzů. Ale pak to stojí za to.

Obě tyto činnosti v našem centru provádíme. Kdyby Vás něco zajímalo, tak Vám rádi poradíme..