Kurz potápění OWD

Dobrodružství začíná…  Tento kurz je určen pro úplné začátečníky, kteří chtějí zažít nádherné pocity vznášení a relaxace pod vodou. Pozorování podvodních živočichů v jejich přirozeném prostředí, objevování či prozkoumávání podvodních vraků či unášení se v náladách světelných efektů při lomu světla pod vodou… Každý si v budoucnu najde své… či mnohem více

Kurzy jsou koncipovány pro malé skupinky max 4 osob ( po domluvě možno zvýšit počet míst), protože nejdůležitější v prvních krůčcích je individuální přístup. Moderní výuka, kvalitní potápěčská technika a individuální řešení případných drobných problémů během kurzu, Vám zajistí bezproblémové absolvování.

Nebojte se… pomůžeme Vám

Možná Vám to bude znít divně –  ale my provádíme kurzy v pohodě a v klidu. Bez křičení a dbání na vojenskou disciplínu. Také po Vás nebudeme chtít další skryté registrační poplatky či dokonce ihned nákup ABC. Prostě jsme asi jiní 🙂

Jak kurz probíhá?

Teorie

Teorie se vyučují v našem potápěčském centru ve dnech a hodinách dle přání skupiny, většinou navečer po práci. Výuka seznamuje s principy a základními informacemi, které musí znát všichni potápěči, kteří se chtějí bezpečně potápět. Díky moderní technice jako jediný systém nabízíme klientům moderní způsob výuky. Výukové materiály jsou dostupné stále v knižní podobě, ale oblíbenější je digitální varianta, kde je možnost  studovat ze svého tabletu, mobilu či PC z moderní digi učebnice. Vše v Českém jazyce s krásnými video ukázkami. Tato interaktivní učebnice dostala řadu mezinárodních ocenění.

Teorie je rozdělena do 3 celků, kdy každý celek v naší učebně  trvá cca 2,5 hodiny dle živé konverzace a zájmu a je doprovázen videoprojekcí, praktickými pomůckami k dané tématice. Neučí se zde žádné zbytečné výpočty, které člověk v běžném potápění nepotřebuje… Vše je zaměřeno na jasné a důležité informace

Všechny naše učební materiály jsou online jak  pro váš mobilní telefon, tak i pro PC či Apple . Všude jsou názorná videa. Můžete se učit vždy kdy máte čas, bez knížek a papírů!

Praktická cvičení v kontrolovaných vodách

Přichází první ponory v bazénu, při kterých budete uplatňovat své čerstvě nabyté teoretické znalosti a zároveň si procvičíte potápěčské techniky a dovednosti. Tato cvičení se odehrávají pod přímým dohledem instruktora. V bazénu se  nacvičují všechny dovednosti, které budoucí potápěč může potřebovat. Hlavním kritériem pro úspěšné zvládnutí je správné a bezpečné provedení požadovaných cviků. Praxe na bazénu probíhá v prostorách Střední školy technické na Zeleném pruhu  1294/52, Praha 4 vždy v úterý od 16 – 18 hod… podrobné informace se vždy domlouvají během teoretických hodin.
Nic těžkého…vše je o pohodě a relaxaci

Praktická cvičení v otevřené vodě

Ponory ve volné vodě zakončují základní výcvik potápěče. Umožňují aplikovat a prohloubit  vědomosti a dovednosti ve skutečném potápěčském prostředí pod dohledem instruktora. Po úspěšném absolvování minimálně 4 ponorů na otevřené vodě výcvik končí a z Vás se stávají samostatní potápěči. Je na Vás, kde si zvolíte dokončit kurz. Nabízíme mnoho možností. Bud naše krásné soukromé lomy s nádherně čistou vodou a nebo v moři během našich cest… Chorvatsko, Egypt či vzdálenější Exotika… nic není problém.

Co je a co není v ceně kurzu

V ceně je kompletní program výuky jak na učebně, tak i na bazénu či otevřené vodě. Moderní digitální výukové materiály včetně certifikace. Kompletní zapůjčení potápěčské techniky po dobu kurzu včetně masky šnorchlu a ploutví. ponory na otevřené vodě. Loogbook a něco na památku na závěr kurzu.
V ceně nejsou náklady na dopravu na a z bazénu, na a z ponorů na otevřené vodě. Náklady na možné ubytování, jídlo a pití. . Při potápění mimo území ČR náklady na foukání láhví.

Po absolvování kurzu potápění obdržíte potápěčskou kvalifikaci OWD se kterou se můžete potápět do maximální hloubky 18 metrů.

Instruktoři kurzu

Radek

Potápí se přes 30 let a je nejvyšší Instruktor v ČR
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Petr

Potápí se přes 15 let, Instruktor a servisní technik
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Fotogalerie kurzu

Reference na kurz

Daniel Marek

Absolvovaný kurz: Kurz potápění pro začínající OWD

Práca inštruktorov byla profesionalna, priátělská a naučná. Pomohli mi pri každom probleme s velkou ochotou. Cítil som sa komfortně. Kurz by som odporůčal každému zaujemcovi

Šárka Biskupová

Absolvovaný kurz: Kurz potápění pro začínající OWD

Oba kluci instruktoři byli super. Měla jsem z potápění velký strach, ale díky klukům jsem pochopila, že zbytečně. Skvělí profíci. PS: Mají bezednou zásobu vtipů :-). Moc oboum děkuji

Tomáš Koudelka

Absolvovaný kurz: Kurz potápění pro začínající OWD

Naprosto spokojený. Kurz bych doporučil všem, kteří o potápění přemýšlí. Stejně tak kluky z Octopus Divers. Celý kurz jsem si fantasticky užil!!

Filip Kavalír

Absolvovaný kurz: Kurz potápění pro začínající OWD

Vynikající zážitek!!  V plánu mám další kurzy. Instruktor Petr na jedničku a celý team taky super. Ti co mají rádi vodu, tak doporučuji na 100%

Kamila Vosiková

Absolvovaný kurz: Kurz potápění pro začínající OWD

Ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu Octopus divers za otevření nového obzoru, co se týče vodního světa, překonání vlastních zábran a strachů. Velmi oceňuji profesionalitu, trpělivost a ochotu, se kterou jsem se po celou dobu kurzu se všemi zúčastněnými setkávala. Zejména pak můj velký dík patří Tomášovi za jeho nejen odborný přístup díky kterému se člověk cítí plně bezpečně, tak i za lidskou chápavost pro začátečníka a jeho obavy. Bylo mi potěšením a brzy na viděnou.

Radovan Dušátko

Absolvovaný kurz: Kurz potápění pro začínající OWD

Ježíšek nám nadělil skvělý dárek pod stromeček. Kačka 13 let, Pepík 11 let, Toník 8 let, Adéla 40 let a já 46 let jsme dostali základní kurz přístrojového potápění, který jsme si báječně užili a to včetně závěrečného potápění v Chorvatsku. Vřele doporučuji všem rodinám, které mají rády dobrodružství. Kluci z Octopus divers jsou opravdu prima a naučí vše v pohodě a klidu!!!

Adéla Dušátková

Absolvovaný kurz: Kurz potápění pro začínající OWD

Přednášky teorie s Radkem byly srozumitelné. Na počátku kurzu jsem se obávala všeho co je s potápěním spojené. Po prvním “ponoru” v bazénu ze mě vše opadlo a těšila jsem se na další potápění v moři. Plánuji, že budu určitě pokračovat dál a zúčastním se rozšiřujících kurzů. Kurz každému doporučuji!!

Přihlásit se na kurz

Kurz potápění pro začínající OWD

Cena: 8 300 Kč

Posledních 4 volných míst!Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

Všechny články z blogu

Cestujte s námi za potápěním

Pojeďte s do nejkrásnějších potápěčských destinací

Rakouská jezera

Pojedte s námi na prodloužené víkendy za poznáváním krás rakouských jezer. Jezera Gosausee, Attersee, Grundelsee či Wolfgangsee atd. jsou jedinečná svoji atmosférou, krásnou viditelností (10 -30 metrů) a teplejší vodou než na našich lomech ( samozřejmě záleží na hloubkách).

Zobrazit zájezd

Lom Leštinka

Nádherné potápění v lomu u Skutče nad Sázavou. Lom zajímavý podvodním skanzenem a velkým množstvím života na pozorování. Štiky, sumci, kapři, jeseteři… vše můžete vidět. samozřejmostí po potápění je grilování a sauna

Zobrazit zájezd

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?

2019-10-31T15:36:26+00:00