Kurz potápění OWD

Vánoční akce: 20% sleva na kurz uhrazeném do 20.12.2023

Dobrodružství začíná…  Tento kurz je určen pro úplné začátečníky, kteří chtějí zažít nádherné pocity vznášení a relaxace pod vodou. Pozorování podvodních živočichů v jejich přirozeném prostředí, objevování či prozkoumávání podvodních vraků či unášení se v náladách světelných efektů při lomu světla pod vodou… Každý si v budoucnu najde své… či mnohem více

Kurzy jsou koncipovány pro malé skupinky max 4 osob ( po domluvě možno zvýšit počet míst), protože nejdůležitější v prvních krůčcích je individuální přístup. Moderní výuka, kvalitní potápěčská technika zapůjčená během kurzu a individuální přístup Instruktora, Vám zajistí bezproblémové absolvování celé kurzu. Jde nám na jedné straně o vaši zábavu a na druhé o 100% bezpečnost.

Kurzy jsou dělány pod záštitou mezinárodního systému SSI, který již 50let zajišťuje přes SSI centra velmi kvalitní výuku.
SSI je absolutně nejmodernější výukový systém, který jako jediný na světě má kompletní digitální výukové materiály, které si klienti mohou stáhnout do svého PC, mobilu či tabletu. Pro nás samozřejmě v českém jazyce.  proto je výuka pro Vás jednoduchá a velmi srozumitelná.

Nebojte se… pomůžeme Vám se vším

Pohoda a relaxace. To je, proč děláme potápění.  Také po Vás nebudeme chtít další skryté registrační poplatky či dokonce ihned nákup masky či ploutví. Po absolvování kurzu můžete využít velké množství věrnostních  a slevových výhod

Jak kurz probíhá?

Teorie

Teorie se vyučují v systému SSI v našem potápěčském centru ve dnech a hodinách dle přání skupiny, většinou navečer po práci. Výuka seznamuje s principy a základními informacemi, které musí znát všichni potápěči, kteří se chtějí bezpečně potápět. Díky moderní technice jako jediný systém nabízíme klientům moderní způsob výuky. Výukové materiály jsou dostupné v oblíbené  digitální variantě, kde je možnost  studovat ze svého tabletu, mobilu či PC. Učebnice je interaktivní, plná obrazového i video materiálu. Vše v Českém jazyce. Tato interaktivní učebnice dostala řadu mezinárodních ocenění.

Teorie je rozdělena do 6 modulů a na tři části, kdy každý celek v naší učebně  trvá cca 2,5 hodiny dle živé konverzace a zájmu a je doprovázen videoprojekcí, praktickými pomůckami k dané tématice.

Všechny naše učební materiály jsou online jak  pro váš mobilní telefon, tak i pro PC či Apple . Všude jsou názorná videa. Můžete se učit vždy kdy máte čas, bez knížek a papírů!

Praktická cvičení v kontrolovaných vodách

Přichází první ponory v bazénu, při kterých budete uplatňovat své čerstvě nabyté teoretické znalosti a zároveň si procvičíte potápěčské techniky a dovednosti. Tato cvičení se odehrávají pod přímým dohledem instruktora. V bazénu se  nacvičují všechny dovednosti, které budoucí potápěč může potřebovat. Hlavním kritériem pro úspěšné zvládnutí je správné a bezpečné provedení požadovaných cviků. Praxe na bazénu probíhá v prostorách Střední školy technické na Zeleném pruhu  1294/52, Praha 4 vždy v úterý od 16 – 18 hod… podrobné informace se vždy domlouvají během teoretických hodin.
Nic těžkého…vše je o pohodě a relaxaci

Praktická cvičení v otevřené vodě

Ponory ve volné vodě zakončují základní výcvik potápěče. Umožňují aplikovat a prohloubit  vědomosti a dovednosti ve skutečném potápěčském prostředí pod dohledem instruktora. Po úspěšném absolvování minimálně 4 ponorů na otevřené vodě výcvik končí a z Vás se stávají samostatní potápěči. Je na Vás, kde si zvolíte dokončit kurz. Nabízíme mnoho možností. Bud naše krásné soukromé lomy s nádherně čistou vodou a nebo v moři během našich cest… Chorvatsko, Egypt či vzdálenější Exotika… nic není problém.

Co je a co není v ceně kurzu

V ceně je kompletní program výuky jak na učebně, tak i na bazénu či otevřené vodě. Moderní digitální výukové materiály včetně certifikace. Kompletní zapůjčení potápěčské techniky po dobu kurzu včetně masky šnorchlu a ploutví. ponory na otevřené vodě. Loogbook a něco na památku na závěr kurzu.
V ceně nejsou náklady na dopravu na a z bazénu, na a z ponorů na otevřené vodě. Náklady na možné ubytování, jídlo a pití. . Při potápění mimo území ČR náklady na foukání láhví.

Po absolvování kurzu potápění obdržíte potápěčskou kvalifikaci OWD se kterou se můžete potápět do maximální hloubky 18 metrů.

Instruktoři kurzu

Radek

Potápí se přes 30 let a je nejvyšší Instruktor v ČR
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Přihlásit se na kurz

Kurz potápění pro začínající OWD

Cena: 10 000 Kč

Posledních 4 volných míst!Reference na kurz

Petr Jan Dědek

Absolvovaný kurz: Kurz potápění pro začínající OWD

Práce instruktorů výborná, vše dobře vysvětleno. Při menší panice Petr okamžitě zareagoval, uklidnil a kurz mohl pokračovat. Maximální spokojenost. Jsem strašně rád a moc se těším na další kurz. Moc děkuji

Jiří Pavlík

Absolvovaný kurz: Kurz potápění pro začínající OWD

Kurz OWD byl náročný, profesionálně vedený a celý se odehrával v přátelské atmosféře. Po teoretické přípravě na souši jsme absolvovali ponory na lomu Leštinka, kde jsme poprvé nahlédli do nového podvodního světa plného života. Byli k vidění kapři, jeseter, rak a hejna rybek schovávajících se v kapradí u břehu lomu. Nově nabité zážitky a zkušenosti jsme měli možnost každý večer po potápění probrat s ostatními při grilování u večere. Skvělé dobrodružství pro všechny co chtějí objevovat nové horizonty

Daniel Kašpar

Absolvovaný kurz: Kurz potápění pro začínající OWD

Delší dobu jsem váhal jestli obsolvovat kurz OWD v Čechách nebo na dovolené s Chorvatským/Egyptským instruktorem. Nakonec jsem se rozhodl pro kurz s českým instruktory právě v Octopus divers. Potápění je krásný a bezpečný sport v případě, že je člověk kvalitně proškolen a připraven. V Octopus divers se může člověk spolehnout na opravdové profesionály, pro které není prioritou zaplacení kurzu, ale skutečná připravenost a výcvik nových potápěčů. Instruktor Radek nás připravoval na mnohé nestandartní situace, které by nám a nebo našemu buddymu mohly zachránit víc než jenom pokažený ponor. Chtěl bych tímto Radkovi poděkovat a jsem velice rád, že jsem se rozhodl pro kurz OWD v Octopus divers!

Daniel Marek

Absolvovaný kurz: Kurz potápění pro začínající OWD

Práca inštruktorov byla profesionalna, priátělská a naučná. Pomohli mi pri každom probleme s velkou ochotou. Cítil som sa komfortně. Kurz by som odporůčal každému zaujemcovi

Šárka Biskupová

Absolvovaný kurz: Kurz potápění pro začínající OWD

Oba kluci instruktoři byli super. Měla jsem z potápění velký strach, ale díky klukům jsem pochopila, že zbytečně. Skvělí profíci. PS: Mají bezednou zásobu vtipů :-). Moc oboum děkuji

Tomáš Koudelka

Absolvovaný kurz: Kurz potápění pro začínající OWD

Naprosto spokojený. Kurz bych doporučil všem, kteří o potápění přemýšlí. Stejně tak kluky z Octopus Divers. Celý kurz jsem si fantasticky užil!!

Filip Kavalír

Absolvovaný kurz: Kurz potápění pro začínající OWD

Vynikající zážitek!!  V plánu mám další kurzy. Instruktor Petr na jedničku a celý team taky super. Ti co mají rádi vodu, tak doporučuji na 100%

Kamila Vosiková

Absolvovaný kurz: Kurz potápění pro začínající OWD

Ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu Octopus divers za otevření nového obzoru, co se týče vodního světa, překonání vlastních zábran a strachů. Velmi oceňuji profesionalitu, trpělivost a ochotu, se kterou jsem se po celou dobu kurzu se všemi zúčastněnými setkávala. Zejména pak můj velký dík patří Tomášovi za jeho nejen odborný přístup díky kterému se člověk cítí plně bezpečně, tak i za lidskou chápavost pro začátečníka a jeho obavy. Bylo mi potěšením a brzy na viděnou.

Radovan Dušátko

Absolvovaný kurz: Kurz potápění pro začínající OWD

Ježíšek nám nadělil skvělý dárek pod stromeček. Kačka 13 let, Pepík 11 let, Toník 8 let, Adéla 40 let a já 46 let jsme dostali základní kurz přístrojového potápění, který jsme si báječně užili a to včetně závěrečného potápění v Chorvatsku. Vřele doporučuji všem rodinám, které mají rády dobrodružství. Kluci z Octopus divers jsou opravdu prima a naučí vše v pohodě a klidu!!!

Adéla Dušátková

Absolvovaný kurz: Kurz potápění pro začínající OWD

Přednášky teorie s Radkem byly srozumitelné. Na počátku kurzu jsem se obávala všeho co je s potápěním spojené. Po prvním “ponoru” v bazénu ze mě vše opadlo a těšila jsem se na další potápění v moři. Plánuji, že budu určitě pokračovat dál a zúčastním se rozšiřujících kurzů. Kurz každému doporučuji!!

Fotogalerie kurzu

Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

4 minut čtení

Socorro 2021

Velká výprava na Socorro Konečně….. konečně to tady bylo… nekonečné čekání na Covidem odloženou cestu do potápěčského ráje se naplnilo.  Jedeme!!! A jak to tak vypadá, tak nás už nic nezastaví. Samozřejmě jsme každý se zatajeným dechem dva dny před Přečíst

Všechny články z blogu

Cestujte s námi za potápěním

Pojeďte s do nejkrásnějších potápěčských destinací

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?

2023-12-18T12:41:04+00:00