Kurz potápění OWD

Dobrodružství začíná…  Tento kurz je určen pro úplné začátečníky, kteří chtějí zažít nádherné pocity vznášení a relaxace pod vodou. Pozorování podvodních živočichů v jejich přirozeném prostředí, objevování či prozkoumávání podvodních vraků či unášení se v náladách světelných efektů při lomu světla pod vodou… Každý si v budoucnu najde své… či mnohem více

Kurzy jsou koncipovány pro malé skupinky max 4 osob ( po domluvě možno zvýšit počet míst), protože nejdůležitější v prvních krůčcích je individuální přístup. Moderní výuka, kvalitní potápěčská technika a individuální řešení případných drobných problémů během kurzu, Vám zajistí bezproblémové absolvování.

Nebojte se… pomůžeme Vám

Pohoda a relaxace. To je, proč děláme potápění.  Také po Vás nebudeme chtít další skryté registrační poplatky či dokonce ihned nákup masky či ploutví. Po absolvování kurzu můžete využít velké množství věrnostních  a slevových výhod

Jak kurz probíhá?

Sraz účastníků je v pátek na vybrané lokalitě, kterou vybíráme podle aktuálního stavu viditelnosti. Jde nám především o vaše krásné zážitky a samozřejmě bezpečnost. Proto tyto české lokality upřesňujeme cca 10 – 14 dní před samotnou akcí. Vyhledáváme potápěčské lokality s viditelností minimálně 5 metrů a s příjemným ubytováním.

Teorie

Teorie se probíhá částečně  hned v pátek dopoledne po ubytování a v sobotu večer. Výuka seznamuje s principy a základními informacemi, které musí znát všichni potápěči, kteří se chtějí bezpečně potápět. Díky moderní technice jako jediný systém nabízíme klientům moderní způsob výuky. Výukové materiály jsou dostupné digitální podobě, kde je možnost  studovat ze svého tabletu, mobilu či PC z moderní digi učebnice. Vše v Českém jazyce s krásnými video ukázkami. Tato interaktivní učebnice dostala řadu mezinárodních ocenění. Tento výukový materiál, který dostanete po uhrazení kurzu, si doma v klidu přečte z dostatečným předstihem, aby teorie na lomu probíhala již v duchu jistého vědění o dané problematice…. Vše je zaměřeno na jasné a důležité informace

Všechny naše učební materiály jsou online jak  pro váš mobilní telefon, tak i pro PC či Apple . Všude jsou názorná videa. Můžete se učit vždy kdy máte čas, bez knížek a papírů!

Praktická cvičení v kontrolovaných vodách

Přichází první ponory hned v pátek odpoledne, při kterých budete uplatňovat své čerstvě nabyté teoretické znalosti a zároveň si procvičíte potápěčské techniky a dovednosti. Tato cvičení se odehrávají pod přímým dohledem instruktora. V malé hloubce na cvičebním platu se  nacvičují všechny dovednosti, které budoucí potápěč může potřebovat. Hlavním kritériem pro úspěšné zvládnutí je správné a bezpečné provedení požadovaných cviků.
Nic těžkého…vše je o pohodě a relaxaci

Praktická cvičení na otevřené vodě

Jsou prováděny během celé soboty a neděle. Ponory ve volné vodě zakončují základní výcvik potápěče. Umožňují aplikovat a prohloubit  vědomosti a dovednosti ve skutečném potápěčském prostředí pod dohledem instruktora. Po úspěšném absolvování minimálně 4 ponorů na otevřené vodě výcvik končí a z Vás se stávají samostatní potápěči.

Po skončení kurzu  nic nekončí. Je na Vás, kdy se budete zase potápět. Certifikaci již máte. Nabízíme mnoho možností, které jsou k vidění na našich webových stránkách v kolonce cestování. Bud další krásné  lomy s nádherně čistou vodou a nebo v moři… Chorvatsko, Egypt či vzdálenější Exotika… nic není problém.

Co je a co není v ceně kurzu

V ceně je kompletní program výuky  na upřesněném místě v ČR. Moderní digitální výukové materiály včetně certifikace. Kompletní zapůjčení potápěčské techniky po dobu kurzu včetně masky šnorchlu a ploutví. Veškeré potápění pod dohledem instruktora. Loogbook a něco na památku na závěr kurzu.
V ceně nejsou náklady na dopravu na lom, ubytování a povolení na vstup do vody (cca 400 Kč na den), jídlo a pití. ( dle lomu možno grilovat či něco koupit v místním bufetu).

Po absolvování kurzu potápění obdržíte potápěčskou kvalifikaci OWD se kterou se můžete potápět do maximální hloubky 18 metrů.

Instruktoři kurzu

Radek

Potápí se přes 30 let a je nejvyšší Instruktor v ČR
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Petr

Potápí se přes 15 let, Instruktor a servisní technik
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Fotogalerie kurzu

Reference na kurz

Vendula Breburdová

Absolvovaný kurz: Víkendový kurz potápění pro začínající OWD - Víkendový kurz

Oceňuji skvěle připravené studijní materiály a veliké zkušenosti a ochotu instruktora. Výcvik probíhal za neustálého dozoru instruktora, který dohlížel na bezpečnost cvičení a pomáhal s pohybem ve vodě. Kurz byl velmi zajímavý a přínosný a doporučovala bych ho všem, kteří mají o potápění zájem a nebo si ho chtějí jen vyzkoušet.

Jiří Sehnal

Absolvovaný kurz: Víkendový kurz potápění pro začínající OWD - Víkendový kurz

Recenze nelhaly!! Studijní materiály a obecně systém SSI je opravdu na velmi profesionální úrovni, tak že člověk nepolíbený vodou udělá za tu chvíli neuvěřitelné pokroky. Obrovské plus je pak instruktor, který opravdu ví co a jak učit a co víc, opravdu ho to baví. A to tak, že to pak baví všechny. Opravdu moc děkuji Radku.  Jsem rád, že jsem začal potápění s Octopus divers, můžu jen doporučit a moc se těším na další ponory s touto partou a samozřejmě na další kurzy

Přihlásit se na kurz

Víkendový kurz potápění pro začínající OWD - Víkendový kurz

Cena: 9 500 Kč

Posledních 0 volných míst!Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

4 minut čtení

Socorro 2021

Velká výprava na Socorro Konečně….. konečně to tady bylo… nekonečné čekání na Covidem odloženou cestu do potápěčského ráje se naplnilo.  Jedeme!!! A jak to tak vypadá, tak nás už nic nezastaví. Samozřejmě jsme každý se zatajeným dechem dva dny před Přečíst

Všechny články z blogu

Cestujte s námi za potápěním

Pojeďte s do nejkrásnějších potápěčských destinací

Rakouská jezera

Pojeďte s námi na prodloužený víkend za poznáváním krás rakouských jezer. Jezera Gosausee, Attersee, Grundelsee či Wolfgangsee atd. jsou jedinečná svoji atmosférou, krásnou viditelností (10 -30 metrů) a teplejší vodou než na našich lomech ( samozřejmě záleží na hloubkách). U vody piknik, večer posezení u dobrého jídla a moku

Zobrazit zájezd

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?

2023-09-07T12:47:25+00:00