Kurz potápění Divemaster

1. profesionální licence

Tohoto kurzu se mohou zúčastnit pouze absolventi AOWD a Rescue, či jeho ekvivalentu v jiném výukovém systému.

Tento kurz je pro ty zájemce, kteří chtějí mít kompletní potápěčské znalosti, jak teoretického, tak praktického rázu. Skládá se ze dvou menších částí.. Diveguide a Science of diving. Probírá se zde velice podrobně problematika potápěčské fyziky, fyziologie, konfigurace výstroje a její problémy, servis, problematika dohledu nad certifikovanými potápěči. Opakuje se zde záchranářská problematika, atd.

Držitel této licence má možnost asistovat při dohledu u nových potápěčů, být dozorem při potápěčských aktivitách jiných potápěčů v centrech či na lodích, mít správný přístup k začínajícím nebo nezkušeným potápěčům. Po ukončení tohoto kurzu se můžete pracovně uplatnit na potápěčských základnách všude na světě a jste připraveni na Instruktorský kurz. Povolání – koníček, nebo jen zábava.

Divemaster kurz trvá cca 2  měsíce, obsahuje 12 teorií a mnoho hodin strávených na bazénu a na otevřené vodě, fyzické testy, asistence při výcviku studentů OWD a AOWD atd. Teorie probíhá v časech dle požadavků skupiny.

Cena obsahuje kompletní výuku, manuál Divemastera, pronájmy bazénů, možné zapůjčení potápěčské techniky, veškeré náklady na vzduch, vzpomínku na kurz – tričko, diplom…

Instruktoři kurzu

Radek

Potápí se přes 30 let a je nejvyšší Instruktor v ČR
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Fotogalerie kurzu

Reference na kurz

Přihlásit se na kurz

Na tento kurz dosud nebyly vypsány termíny. Napište nám, o jaký termín byste měli zájem.
Nezapomeňte zmínit, o který termín máte zájem

Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

Všechny články z blogu

Cestujte s námi za potápěním

Pojeďte s do nejkrásnějších potápěčských destinací

Rakouská jezera

Pojedte s námi na prodloužené víkendy za poznáváním krás rakouských jezer. Jezera Gosausee, Attersee, Grundelsee či Wolfgangsee atd. jsou jedinečná svoji atmosférou, krásnou viditelností (10 -30 metrů) a teplejší vodou než na našich lomech ( samozřejmě záleží na hloubkách).

Zobrazit zájezd

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?

2020-12-04T15:21:31+00:00