Kurz potápění Divemaster

1. profesionální licence

Tohoto kurzu se mohou zúčastnit pouze absolventi AOWD a Rescue, či jeho ekvivalentu v jiném výukovém systému.

Tento kurz je pro ty zájemce, kteří chtějí mít kompletní potápěčské znalosti, jak teoretického, tak praktického rázu. Skládá se ze dvou menších částí.. Diveguide a Science of diving. Probírá se zde velice podrobně problematika potápěčské fyziky, fyziologie, konfigurace výstroje a její problémy, servis, problematika dohledu nad certifikovanými potápěči. Opakuje se zde záchranářská problematika, atd.

Držitel této licence má možnost asistovat při dohledu u nových potápěčů, být dozorem při potápěčských aktivitách jiných potápěčů v centrech či na lodích, mít správný přístup k začínajícím nebo nezkušeným potápěčům. Po ukončení tohoto kurzu se můžete pracovně uplatnit na potápěčských základnách všude na světě a jste připraveni na Instruktorský kurz. Povolání – koníček, nebo jen zábava.

Divemaster kurz trvá cca 2  měsíce, obsahuje 12 teorií a mnoho hodin strávených na bazénu a na otevřené vodě, fyzické testy, asistence při výcviku studentů OWD a AOWD atd. Teorie probíhá v časech dle požadavků skupiny.

Cena obsahuje kompletní výuku, manuál Divemastera, pronájmy bazénů, možné zapůjčení potápěčské techniky, veškeré náklady na vzduch, vzpomínku na kurz – tričko, diplom…

Instruktoři kurzu

Radek

Potápí se přes 30 let a je nejvyšší Instruktor v ČR
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Fotogalerie kurzu

Reference na kurz

Přihlásit se na kurz

Na tento kurz dosud nebyly vypsány termíny. Napište nám, o jaký termín byste měli zájem.
Nezapomeňte zmínit, o který termín máte zájem

Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

Všechny články z blogu

Cestujte s námi za potápěním

Pojeďte s do nejkrásnějších potápěčských destinací

Egypt – Severní safari

Severní cesta míří z přístavu Hurghady dále na sever a zase se do něj vrací. Navštívíme při ní nejznámější vraky Egypta jako je Thistlegorm, Carnatic, Giannis D, Chrisoula K, Dunraven a nádherné přírodní lokality jako např. Carles Reef, Umm Gamar, Giftun Soraya, Bluf point atd. Opravdu pestrá potápěčská cesta. Pohoda na lodi zárukou

Zobrazit zájezd

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?

2021-09-22T17:51:47+00:00