Extended Range Nitrox Diving

V kurzu Extended Range Nitrox Diving se rozvíjejí základní znalosti používání Nitroxu a absolvent po jeho ukončení může používat směs až do 50% kyslíku.

V tomto kurzu se dále více prohlubují dovednosti a nad rámec kurzu i více znalostí o správné konfiguraci výstroje. Dokonce potápěči, kteří neplánují provádět dekompresní ponory, si v tomto kurzu zvýší jistotu a rozšíří potápěčské schopnosti a dovednosti.

Tento kurz je určený pro každého potápěče, který se chce potápět hlouběji, déle, či třeba i ve více náročných podmínkách.. záleží na chuti každého. K tomuto kurzu není podmínkou mít křídlo či tkz. dvojče, stačí normální žaket a mono lahev.

Kurz se skládá z teorie a 4 ponorů na otevřené vodě, které jsou dva bezdekompresní a dva dekompresní do max. 15 min. S certifikací Extended Range Nitrox Diving můžete legálně dobývat maximální povolenou hloubku 40 metrů s 15 min dekompresí

Kvalifikační požadavky: certifikace Deep dive (možno doplnit během výcviku), Enriched Air Nitrox, AOWD. Minimální věk 18 let, minimálně 24 zapsaných ponorů z toho minimálně 6 s Enriched Air Nitrox.

Zvyšte si sebevědomí splněním snu… potopit se hlouběji a na delší dobu … stojí to za to!!!

Myslíte to s potápění vážně? Vstupte tímto kurzem do jiné dimenze potápění..

Všechny naše učební materiály jsou online jak  pro váš mobilní telefon, tak i pro PC či Apple . Všude jsou názorná videa. Můžete se učit vždy kdy máte čas, bez knížek a papírů!

Po absolvování kurzu potápění obdržíte potápěčskou kvalifikaci Extended Range Nitrox,  se kterou se můžete potápět hlouběji a na delší čas… Třeba vraky jsou vaše….

Instruktoři kurzu

Radek

Potápí se přes 30 let a je nejvyšší Instruktor v ČR
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Fotogalerie kurzu

Reference na kurz

Přihlásit se na kurz

Na tento kurz dosud nebyly vypsány termíny. Napište nám, o jaký termín byste měli zájem.
Nezapomeňte zmínit, o který termín máte zájem

Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

Všechny články z blogu

Cestujte s námi za potápěním

Pojeďte s do nejkrásnějších potápěčských destinací

Rakouská jezera

Pojedte s námi na prodloužené víkendy za poznáváním krás rakouských jezer. Jezera Gosausee, Attersee, Grundelsee či Wolfgangsee atd. jsou jedinečná svoji atmosférou, krásnou viditelností (10 -30 metrů) a teplejší vodou než na našich lomech ( samozřejmě záleží na hloubkách).

Zobrazit zájezd

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?

2020-12-04T15:21:31+00:00