Extended Range Nitrox Diving

V kurzu Extended Range Nitrox Diving se rozvíjejí základní znalosti používání Nitroxu a absolvent po jeho ukončení může používat směs až do 50% kyslíku.

V tomto kurzu se dále více prohlubují dovednosti a nad rámec kurzu i více znalostí o správné konfiguraci výstroje. Dokonce potápěči, kteří neplánují provádět dekompresní ponory, si v tomto kurzu zvýší jistotu a rozšíří potápěčské schopnosti a dovednosti.

Tento kurz je určený pro každého potápěče, který se chce potápět hlouběji, déle, či třeba i ve více náročných podmínkách.. záleží na chuti každého. K tomuto kurzu není podmínkou mít křídlo či tkz. dvojče, stačí normální žaket a mono lahev.

Kurz se skládá z teorie a 4 ponorů na otevřené vodě, kde dva jsou bezdekompresní a dva dekompresní do max. 15 min. S certifikací Extended Range Nitrox Diving můžete legálně dobývat maximální povolenou hloubku 40 metrů s 15 min dekompresí

Kvalifikační požadavky: certifikace Deep dive (možno doplnit během výcviku), Enriched Air Nitrox, AOWD. Minimální věk 18 let, minimálně 24 zapsaných ponorů z toho minimálně 6 s Enriched Air Nitrox.

Zvyšte si sebevědomí splněním snu… potopit se hlouběji a na delší dobu … stojí to za to!!!

Myslíte to s potápění vážně? Vstupte tímto kurzem do jiné dimenze potápění..

Všechny naše učební materiály jsou online jak  pro váš mobilní telefon, tak i pro PC či Apple . Všude jsou názorná videa. Můžete se učit vždy kdy máte čas, bez knížek a papírů!

Po absolvování kurzu potápění obdržíte potápěčskou kvalifikaci Extended Range Nitrox,  se kterou se můžete potápět hlouběji a na delší čas… Třeba vraky jsou vaše….

Instruktoři kurzu

Radek

Potápí se přes 30 let a je nejvyšší Instruktor v ČR
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Fotogalerie kurzu

Reference na kurz

Přihlásit se na kurz

Na tento kurz dosud nebyly vypsány termíny. Napište nám, o jaký termín byste měli zájem.
Nezapomeňte zmínit, o který termín máte zájem

Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

Všechny články z blogu

Cestujte s námi za potápěním

Pojeďte s do nejkrásnějších potápěčských destinací

Egypt – Severní safari

Severní cesta míří z přístavu Hurghady dále na sever a zase se do něj vrací. Navštívíme při ní nejznámější vraky Egypta jako je Thistlegorm, Carnatic, Giannis D, Chrisoula K, Dunraven a nádherné přírodní lokality jako např. Carles Reef, Umm Gamar, Giftun Soraya, Bluf point atd. Opravdu pestrá potápěčská cesta. Pohoda na lodi zárukou

Zobrazit zájezd

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?

2021-09-22T17:51:47+00:00