Kurz potápění Extended Range

První část je věnovaná rozvoji základních znalostí , obeznámení s výstrojí a schopnostmi, které budete potřebovat k účasti na pokročilých výcvikových aktivitách. Dokonce, i když neplánujete překračování limitů rekreačního potápění, zvýší tento kurz vaši jistotu a vaše potápěčské schopnosti. Tento kurz je nabitý akcí, naučíte se aktivně používat kompletní technické vybavení…

Podmínkou vstupu na kurz je vlastní vybavení v relaci technické konfigurace, tj. tkz dvojče či sidemont atd.

Rozšíří se vaše znalosti fyziologie, fyziky potápění a teorie dekomprese. Naučíte se vybrat a konfigurovat výstroj pro technické potápění v uspořádání, které vám nejvíce vyhovuje.

Budete uvedeni do pokročilého plánování ponorů a procedur plánování plynů. Dozvíte se, jak na základě hloubky a délky ponoru vybrat optimalizované plynné směsi pro zkrácení dekompresních časů. Naučíte se používat dekompresní plyny. Ve vodě se naučíte novým technikám pohybu, pokročíte v řízení vztlaku, trimu a v nových záchranných procedurách.

Výcvik výstupů zahrnuje simulovanou, rezervní a limitovanou stupňovou dekompresi. Po ukončení kurzu budete moci legálně dobývat hloubku 45 metrů s dekompresí do 25 minut s použitím až 100% kyslíku. Budete používat reel pro vypuštění dekompresní bóje (SMB), cvičit manipulaci s stage lahvemi, jak měnit dekompresní plyny a další věci.

Požadavky: Specializace Deep dive, rekreační kurz Extended Range Nitrox, Advanced Open Water Diver, Min. 18 let a minimálně 50 registrovaných ponorů z toho 12 s Nitroxem.

Hloubkové dobrodružství pokračuje… je to bomba…

Myslíte to s potápění vážně? S tímto kurzem lépe, hlouběji a bezpečněji!!

Všechny naše učební materiály jsou online jak  pro váš mobilní telefon, tak i pro PC či Apple . Všude jsou názorná videa. Můžete se učit vždy kdy máte čas, bez knížek a papírů!

Po absolvování kurzu potápění obdržíte potápěčskou kvalifikaci Extended Range Diver, se kterou se můžete bezpečně potápět do větších hloubek než 40 metrů…

Instruktoři kurzu

Radek

Potápí se přes 30 let a je nejvyšší Instruktor v ČR
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Fotogalerie kurzu

Reference na kurz

Přihlásit se na kurz

Na tento kurz dosud nebyly vypsány termíny. Napište nám, o jaký termín byste měli zájem.
Nezapomeňte zmínit, o který termín máte zájem

Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

Všechny články z blogu

Cestujte s námi za potápěním

Pojeďte s do nejkrásnějších potápěčských destinací

Egypt – Severní safari

Severní cesta míří z přístavu Hurghady dále na sever a zase se do něj vrací. Navštívíme při ní nejznámější vraky Egypta jako je Thistlegorm, Carnatic, Giannis D, Chrisoula K, Dunraven a nádherné přírodní lokality jako např. Carles Reef, Umm Gamar, Giftun Soraya, Bluf point atd. Opravdu pestrá potápěčská cesta. Pohoda na lodi zárukou

Zobrazit zájezd

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?

2021-09-22T17:51:47+00:00