Kurz potápění Extended Range

První část je věnovaná rozvoji základních znalostí , obeznámení s výstrojí a schopnostmi, které budete potřebovat k účasti na pokročilých výcvikových aktivitách. Dokonce, i když neplánujete překračování limitů rekreačního potápění, zvýší tento kurz vaši jistotu a vaše potápěčské schopnosti. Tento kurz je nabitý akcí, naučíte se aktivně používat kompletní technické vybavení…

Podmínkou vstupu na kurz je vlastní vybavení v relaci technické konfigurace, tj. tkz dvojče či sidemont atd.

Rozšíří se vaše znalosti fyziologie, fyziky potápění a teorie dekomprese. Naučíte se vybrat a konfigurovat výstroj pro technické potápění v uspořádání, které vám nejvíce vyhovuje.

Budete uvedeni do pokročilého plánování ponorů a procedur plánování plynů. Dozvíte se, jak na základě hloubky a délky ponoru vybrat optimalizované plynné směsi pro zkrácení dekompresních časů. Naučíte se používat dekompresní plyny. Ve vodě se naučíte novým technikám pohybu, pokročíte v řízení vztlaku, trimu a v nových záchranných procedurách.

Výcvik výstupů zahrnuje simulovanou, rezervní a limitovanou stupňovou dekompresi. Po ukončení kurzu budete moci legálně dobývat hloubku 45 metrů s dekompresí do 25 minut s použitím až 100% kyslíku. Budete používat reel pro vypuštění dekompresní bóje (SMB), cvičit manipulaci s stage lahvemi, jak měnit dekompresní plyny a další věci.

Požadavky: Specializace Deep dive, rekreační kurz Extended Range Nitrox, Advanced Open Water Diver, Min. 18 let a minimálně 50 registrovaných ponorů z toho 12 s Nitroxem.

Hloubkové dobrodružství pokračuje… je to bomba…

Myslíte to s potápění vážně? S tímto kurzem lépe, hlouběji a bezpečněji!!

Všechny naše učební materiály jsou online jak  pro váš mobilní telefon, tak i pro PC či Apple . Všude jsou názorná videa. Můžete se učit vždy kdy máte čas, bez knížek a papírů!

Po absolvování kurzu potápění obdržíte potápěčskou kvalifikaci Extended Range Diver, se kterou se můžete bezpečně potápět do větších hloubek než 40 metrů…

Instruktoři kurzu

Radek

Potápí se přes 30 let a je nejvyšší Instruktor v ČR
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Fotogalerie kurzu

Reference na kurz

Přihlásit se na kurz

Na tento kurz dosud nebyly vypsány termíny. Napište nám, o jaký termín byste měli zájem.
Nezapomeňte zmínit, o který termín máte zájem

Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

Všechny články z blogu

Cestujte s námi za potápěním

Pojeďte s do nejkrásnějších potápěčských destinací

Rakouská jezera

Pojedte s námi na prodloužené víkendy za poznáváním krás rakouských jezer. Jezera Gosausee, Attersee, Grundelsee či Wolfgangsee atd. jsou jedinečná svoji atmosférou, krásnou viditelností (10 -30 metrů) a teplejší vodou než na našich lomech ( samozřejmě záleží na hloubkách).

Zobrazit zájezd

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?

2020-12-04T15:21:31+00:00