Kurz potápění Junior OWD

Dětské dobrodružství začíná…  Tento krásný kurz je určen pro dětské začátečníky, kteří chtějí objevovat nádhernou přírodu pod vodou. Pozorování podvodních živočichů v jejich přirozeném prostředí, objevování přírody či unášení se v náladách světelných efektů při lomu světla pod vodou… Děti jsou nesmírně hravé a jsou naprosto úžasné. Kurz zároveň slouží i jako nástroj pro pochopení odpovědnosti, soustředění a dovednosti. Vše zábavnou formou plnou her, ale s jasným zaměřením vedoucí k mezinárodní certifikaci na potápění. Kurzu se mohou zúčastnit děti od 10 let.

Kurzy jsou koncipovány pro malé skupinky max 4 dětí, protože nejdůležitější v prvních krůčcích je individuální přístup. Moderní výuka, kvalitní potápěčská technika a individuální řešení případných drobných problémů během kurzu dětem pomůže v prvních krůčcích.

Kurzy provádí jen jen vycvičení instruktoři specializující se na dětskou tématiku a mají mezinárodní zkoušky. Jedině pod vedením zkušených lektorů jsou děti v dobrých rukách. Děti pod správným vedením dělají neuvěřitelné pokroky a daleko lehčeji než  dospělí. Je to radost vidět jak jsou šikovní.

Darujte dětem neopakovatelné zážitky, které si ponesou celý život!!!

Jak to probíhá?

Teorie

Teorie se vyučují v našem potápěčském centru ve dnech a hodinách dle přání skupiny, většinou odpoledne po škole. Výuka seznamuje s principy a základními informacemi, které musí znát všichni potápěči, kteří se chtějí bezpečně potápět. Díky moderní technice jako jediný systém nabízíme dětem moderní způsob výuky. Výukové materiály jsou dostupné stále v knižní podobě, ale oblíbenější je digitální varianta, kde je možnost  studovat ze svého tabletu, mobilu či PC z moderní digi učebnice. Vše v Českém jazyce s krásnými video ukázkami. Tato interaktivní učebnice dostala řadu mezinárodních ocenění.

Teorie je rozdělena do 3 celků, kdy každý celek v naší učebně  trvá cca 2,5 hodiny dle živé konverzace a zájmu a je doprovázen videoprojekcí, praktickými pomůckami k dané tématice. Neučí se zde žádné zbytečné výpočty, které člověk v běžném potápění nepotřebuje… Vše je zaměřeno na jasné a důležité informace

Veškeré naše učební materiály jsou online jak  pro  mobilní telefon, tak i pro PC či Apple . Všude jsou názorná videa. Děti se můžou připravovat vždy když mají čas, bez knížek a papírů!

Praktická cvičení v kontrolovaných vodách

Přichází první ponory v bazénu, při kterých budou uplatňovat své čerstvě nabyté teoretické znalosti a zároveň si procvičovat potápěčské techniky a dovednosti. Tato cvičení se odehrávají pod přímým dohledem instruktora. V bazénu se  nacvičují všechny dovednosti, které budoucí ratolest potápěč může potřebovat. Hlavním kritériem pro úspěšné zvládnutí je správné a bezpečné provedení požadovaných cviků. Nic těžkého… vše je o pohodě a relaxaci

Praktická cvičení v otevřené vodě

Ponory ve volné vodě zakončují základní výcvik potápěče. Umožňují aplikovat a prohloubit si získaní vědomostí a dovedností ve skutečném potápěčském prostředí pod dohledem instruktora. Po úspěšném absolvování minimálně 4 ponorů na otevřené vodě výcvik končí a z dětí se stávají samostatní junior potápěči. Je na Vás, kde  zvolíte dokončení kurzu. Nabízíme mnoho možností. Bud naše krásné soukromé lomy s nádherně čistou vodou a nebo v moři během našich cest… Chorvatsko, Egypt či vzdálenější Exotika… nic není problém.

Po absolvování kurzu potápění obdrží děti potápěčskou kvalifikaci Junior OWD se kterou se můžou potápět do maximální hloubky 12 metrů.

Instruktoři kurzu

Radek

Potápí se přes 30 let a je nejvyšší Instruktor v ČR
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Petr

Potápí se přes 15 let, Instruktor a servisní technik
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Fotogalerie kurzu

Reference na kurz

Přihlásit se na kurz

Kurz potápění Junior OWD

Cena: 8 300 Kč

Posledních 4 volných míst!Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

Všechny články z blogu

Cestujte s námi za potápěním

Pojeďte s do nejkrásnějších potápěčských destinací

Lom Leštinka

Nádherné potápění v lomu u Skutče nad Sázavou. Lom zajímavý podvodním skanzenem a velkým množstvím života na pozorování. Štiky, sumci, kapři, jeseteři… vše můžete vidět. samozřejmostí po potápění je grilování a sauna

Zobrazit zájezd

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?

2021-11-12T13:49:09+00:00