Egypt – Severní safari


Severní cesta míří z přístavu Hurghady dále na sever a zase se do něj vrací. Navštívíte při ní nejznámější vraky Egypta jako je Thistlegorm, Carnatic, Giannis D, Chrisoula K, Dunraven atd a přírodní lokality jako např. Carelles Reef, Umm Gamar, Giftun Soraya atd, Bluf point. Tato trasa je zaměřena na kombinaci přírodních krás a vrakového potápění. Vraky jako Thistlegorm, Carnatic či Giannis D patří mezi pojmy a právě Thistlegorm je neoficiálně vyhlášen jako nejkrásnější vrak na světě. Tanky, vojenské transportéry plné motorek, lokomotiva, možnost proplavat vrak křížem krážem a sáhnout si na historii vytváří nezapomenutelné zážitky. Nově jsme k tomuto vraku připojili i jejo sestru Rossu Miller, která převážela v tutéž dobu obvazový materiál. Nicméně tento vrak je určen pro zkušenější potápěče.

Samozřejmě si přijdou na své i milovnící přírody. Vedle vraků samozřejmě navštívíme i mnoho přírodních lokalit…. Vše se krásně prolíná…

Severní safari je hlavně vhodné pro fotograficky založené potápěče, protože se u vraků  schovávají před rybáři velká hejna ryb, je zde hodně krokodýlých ryb, který vytvářejí vděčné kompozice k dobrému snímku..Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Informace o ceně

V ceně je zahrnuto: Transfer z a na letiště, plná penze + odpolední svačina, plné pití nealko nápojů ( kafe, čaj, cola, sprite, voda,…), předposlední den Velká slavnostní večeře s krocanem, všechny reef poplatky ( 21 Euro/ týden), 7 dní ubytování na lodí, 7 dní potápění, lahve, olova, česky mluvícího průvodce

V ceně není zahrnuto: Letenka, všechny letištní poplatky (8900 Kč), tatranka v letadle, bakšiš cca 30 euro, půjčení potápěčské výzbroje, vízum (25US), nitrox (70 euro)

Cena : 19.850 Kč + 9.300 Kč Letenka

Instruktoři zájezdu

Petr

Potápí se přes 15 let, Instruktor a servisní technik
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Radek

Potápí se přes 30 let a je nejvyšší Instruktor v ČR
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

Všechny články z blogu

Naučte se s námi potápět

Poznejte krásy potápění na vlastní kůži

Dětský kurz potápění Rangers

Dětské dobrodružství začíná. Nádherné stavy bez tíže z potápění dětí milují. Zároveň se však učí odpovědnosti a soustředění. Pro 10- leté a více přípravka na kurz Junior OWD.. Dopřejte dětem jedinečný zážitek, který může prožívat třeba i s Vámi!

Zobrazit kurz

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?

2018-11-09T17:39:51+00:00