Kurz  Potápění pod ledem – Ice Diving

Při tomto kurzu se naučíte používat pomůcky které jsou nezbytně nutné k potápění pod ledem, učíte se jaká úskalí jsou spjata s potápěním v extrémně nízkých teplotách, v prostředí bez přímého přístupu k hladině a správné používání potápěčské techniky. Vše je bezpečně zajištěno, aby nehrozilo jakékoliv nebezpečí.

Tento kurz Vás posune někam dál… Zvládnutí kompletní techniky ponoru, jako jsou navijáky, dvě nezávislé automatiky… souhra s partnerem pod vodou… to vše Vám dodá vlastní klid a zvýší vaší sebejistotu… Vaše myšlení se posune do bezpečnějších zón…

Díky správnému výcviku, novým zkušenostem získaných při tomto kurzu se budete schopni bezpečně potápět pod ledem. Sezona pro Vás nebude končit. Kurz se vyučuje na našich lomech nebo na Rakouských jezerech. Samozřejmě v zimních měsících a je vhodné tento kurz kombinovat s výcvikem v Suchém obleku nebo kurzem Nitrox.

Při včasné rezervaci je možno zapůjčit suchý oblek

Na požádání lze vytvořit dárkový Voucher

Zvyšte si sebevědomí splněním této specializace …

Myslíte to s potápění vážně? Udělejte si 4 specializace najednou, z toho jednu pouze za náklady a získáte zdarma AOWD certifikaci!

Předpoklady pro kurz: Minimální kvalifikace OWD, 15 – 99 let, kompletní vlastní výstroj ( možno vše zapůjčit)

V ceně kurzu: Kompletní výuka, učební materiály s digitální certifikací, ponory na otevřené vodě

V ceně není: Plnění plynem v případě dokončování u moře, půjčovna výstroje, případné speciální vybavení nutné ke splnění kurzu

Všechny naše učební materiály jsou online jak  pro váš mobilní telefon, tak i pro PC či Apple . Všude jsou názorná videa. Můžete se učit vždy kdy máte čas, bez knížek a papírů!

Po absolvování kurzu potápění obdržíte potápěčskou kvalifikaci Ice diver, se kterou směle můžete potápět ve vizuální nádheře pod ledem.

Instruktoři kurzu

Radek

Potápí se přes 30 let a je nejvyšší Instruktor v ČR
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Fotogalerie kurzu

Reference na kurz

Přihlásit se na kurz

Na tento kurz dosud nebyly vypsány termíny. Napište nám, o jaký termín byste měli zájem.
Nezapomeňte zmínit, o který termín máte zájem

Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

Všechny články z blogu

Cestujte s námi za potápěním

Pojeďte s do nejkrásnějších potápěčských destinací

Maledivy

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA !!! Na 100% jedeme !!!
Maledivy jsou rájem všech potápěčů pro svoji nádhernou faunu.. Manty, Želvy, Žraloci, Rejnoci, Velrybí žraloci…. Fantastický kýčovitý ráj… Kdo neuvidí, tak neuvěří… V této post Covidové době super potápění. Lodě tam skoro 9 měsíců stály a nyní je to bomba !!!

Zobrazit zájezd

Socorro – Fantazie pod vodou

Soccoro patří mezí TOP lokality potápění na světě. Je součástí souostroví Revillagigedos. Ostrov Soccoro je 250 mil od pevniny. Jedinečný výskyt obrovských mant, kladivounů, 8 – 9 druhů žraloku včetně velrybího dělá z této lokality ráj pod vodou. Navíc jedeme v čase Keporkaků, tak že je na co se těšit

Zobrazit zájezd

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?

2021-01-15T11:24:26+00:00