Indonesie – Nusa Penida a Tulamben

Pro letošní pozdní léto jsme pro Vás připravili opravdový zážitkový a akční bonbonek.

Cestovatelsky potápěčskou výpravu do Indonesie — za krásami jedinečného tvora,– výprava za hranicí fantazie — vidět a zažít Mola Mola 🙂

No při psaní textu mě napadla tahle rýmovací blbost, ale je to pravda. Tato výprava bude hlavně zaměřená na jedinečné Měsíčníky ( Mola Mola) a samozřejmě v místních končinách na všudypřítomné Manty. jako třetí hlavní bod – absolutní relax a odpočinek, který je v Indonesii všudypřítomný.. Ale Měsíčníci je hlavní priorita a lákadlo. Nicméně i mimo tyto dva bonbonky si zde na 100% užijeme krásně barevného moře s obrovským množstvím drobného života, žraločku, želv atd.. Pro splnění těchto cílu jsme se věnovali velmi pečlivě výběru lokality a hlavně času, kdy jsou Měsíčníci nejlépe k vidění. Myslím, že jsme tuto skládačka velmi dobře vymysleli. Tak aby si každý přišel na své… akce i odpočinek s válením u moře.

Proto jsme naplánovali a zarezervovali ubytovací kapacity na malém ostrůvku v Indonesii na Nusa Penidě v první části výpravy. Tato lokalita je právě proslavená velkým výskytem Mola Mola. Ubytování je domluveno v jediném resortu na ostrově, v bungalovech přímo u moře na pláži. Resort není ve stylu luxusu, ale spíše v pohodovém přírodním bydlení místního stylu, nicméně čistém a příjemném. Tím chci říci, že kdo by čekal naleštěný chrom, tak to tu opravdu není :-).  V druhé části výpravy se přesuneme do resortu blízko Tulambenu a snad již syti Mesíčníků si zde budeme užívat krásného korálového moře a většího luxusu při odpočinku a relaxu. Zde budeme ubytovaní v nádherném resortu u moře, v luxusnějších bungalovech, kde součástí resortu je relaxační centrum, krásná restaurace.

Akce je koncipována jen pro 16 lidí a není podmínkou, že všichni musí být potápěči. Ponory díky rychlému přílivu i odlivu jsou za 4 hodiny odbyté a pak následuje relax, tak že případní  rodinný příslušníci nebudou trávit čas samy.

Plán cesty

00. Odlet z Prahy 9.9.2016

01. Přílet Bali, ubytování Kuta, uvítací večeře, párty 10.9.

02. Celá skupina přesun na ostrov Nusa Penida  a relax v resortu  11.9.

03. Potápění  Nusa Penida – Měsíčníci – potapeni 12.9.

04. Potápění  Nusa Penida – Měsíčníci – potapeni 13.9

05. Potápění  Nusa Penida – Měsíčníci – potapeni 14.9.

06. Potápění  Nusa Penida – Měsíčníci – potapeni 15.9

07. Motorkovy vylet Nusa Penida, přesun na pevninu a přejezd k Tulambenu 16.9.

08. Potápění kolem Kubu a Tulambenu, relax  17.9.


09. Potápění kolem Kubu a Tulambenu, relax  18.9..

10. Potápění kolem Kubu a Tulambenu, relax  19.9.

11. Potápění kolem Kubu a Tulambenu, relax  20.9.

12. Potápění kolem Kubu a Tulambenu, relax  21.9.

13. Celodenní vysycovací relax na resortu a nebo transfer do Kuty – Pařba a disko  22.9.

14. Odjezd z Resortu na letiště  – Odlet CZ 23.9.

15. Přílet Čechy 24.9.

Informace o ceně

V ceně: Transfery, ubytování na Kuta Bungalows se snídaní, ubytování na Penidě s polopenzí, ubytování v Tulambenu se snídaní, potápění při celém pobytu!!!!
Masáž po příletu!!!

V ceně není: Vízum Bali + odletové a příletové poplatky ( pár korun),   jídlo a pití, když není specifikováno viz co je v ceně ( velmi levné), letenka PRG- Bali-PRG( 19.000 – 25.000… velmi záleží, kdy se vy přihlásíte… čím později tím dráže), tatranka v letadle, ochočený Měsíčník.

Rádi bychom Vás poprosili,  aby jste se v případě Vašeho zájmu ozvali ihned, že se vám cesta líbí a uvažujete vážně o účasti. Vše je hlavně kvůli letenkám. Čím dříve, tím možnost sehnat je levnější.

Pro cestovatele anebo válející labužníky můžeme připravit prodloužení pobytu – třeba na prohlídku Bali apod.

V případě, že byste se chtěli ještě na něco zeptat ….. neváhejte a kontaktujte nás.

Cena : bude doplněno

Dle Zákona o cestovním ruchu 159/1999 je pravděpodobné, že některé platby budou klienti hradit na místě výpravy přímo místnímu potápěčskému centru. Které to budou se vždy dozvíte na informativním schůzce k cestě. Uvedené ceny slouží pouze k orientaci v celkových nákladech na cestu za potápěním.

Instruktoři zájezdu

Radek

Potápí se přes 30 let a je nejvyšší Instruktor v ČR
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Přihlásit se na kurz

Na tento zájezd dosud nebyly vypsány termíny. Napište nám, o jaký termín byste měli zájem.
Nezapomeňte zmínit, o který termín máte zájem

Reference na zájezd

Fotogalerie zájezdu

Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

4 minut čtení

Socorro 2021

Velká výprava na Socorro Konečně….. konečně to tady bylo… nekonečné čekání na Covidem odloženou cestu do potápěčského ráje se naplnilo.  Jedeme!!! A jak to tak vypadá, tak nás už nic nezastaví. Samozřejmě jsme každý se zatajeným dechem dva dny před Přečíst

Všechny články z blogu

Naučte se s námi potápět

Poznejte krásy potápění na vlastní kůži

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?

2023-08-10T15:56:22+00:00