Rakouská jezera

Pojeďte s námi na prodloužený víkend, nyní se svátečním dnem, za poznáváním krás rakouských jezer. Jezera Gosausee, Attersee, Grundelsee, Haldstatsee či možná ještě Wolfgangsee atd. jsou jedinečná svoji atmosférou, krásnou viditelností (10 -30 metrů) a teplejší vodou než na našich lomech ( samozřejmě záleží na hloubkách). Pod vodou na jednotlivých lokalitách jsou schovány objekty k dobrodružnému objevování… poklad v truhle, ponořený jachty, lodičková kadibudka s telefonem atd. lokality jsou pozvolné i strmé stěny… záleží na výběru lokality.

Letos jedeme na konci září, kdy je ještě velká šance na hezké a slunečné počasí. Pro zájemce je možno potápění zpříjemnit  potápěním se skútry a AOWD Nitrox se stage lahví

Pro nepotápěčský doprovod je tu k dispozici návštěva a prohlídka malebných městeček – Haldstat, Wolfgang. Z adventure aktivit jsou tu různé možnosti pěších výprav či jízda na kolech kolem jezer

Ubytováni máme zajištěné u jezera Attersee v soukromých apartmánech s kuchyňkou bez stravy. Strava je jasná: Ráno domácí v apartmánech, v poledne formou pikniku u vody a večer si zajdeme někam do restaurace na večeři i na zasloužené pivko po ponorech.

Na této výpravě je možné dělat řadu zajímavých kurzu spojených s hloubkou – hloubková specializace, kurzy se stage lahvemi, dále pak kurz potápění se podvodním skútrem, potápění v suchém obleku, navigace, atd.

V ceně je: Ubytování na 4 nocí od středy večer do neděle, foukání 5 lahví (kdo bude chtít odvést láhev plnou doplatí si na místě). Ve čtvrtek je svátek !!!!

Rakousko je Mekka sladkovodního potápění.. Pojdte si třeba vyzkoušet potápění v suchém obleku.. Půjčíme Vám ho!

Dle Zákona o cestovním ruchu 159/1999 je pravděpodobné, že některé platby budou klienti hradit na místě výpravy přímo místnímu potápěčskému centru. Které to budou se vždy dozvíte na informativním schůzce k cestě. Uvedené ceny slouží pouze k orientaci v celkových nákladech na cestu za potápěním.

Instruktoři zájezdu

Radek

Potápí se přes 30 let a je nejvyšší Instruktor v ČR
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Petr

Potápí se přes 15 let, Instruktor a servisní technik
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Přihlásit se na kurz

Rakouská jezera

Cena: 6 950 Kč

Posledních 8 volných míst!Reference na zájezd

Fotogalerie zájezdu

Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

4 minut čtení

Socorro 2021

Velká výprava na Socorro Konečně….. konečně to tady bylo… nekonečné čekání na Covidem odloženou cestu do potápěčského ráje se naplnilo.  Jedeme!!! A jak to tak vypadá, tak nás už nic nezastaví. Samozřejmě jsme každý se zatajeným dechem dva dny před Přečíst

Všechny články z blogu

Naučte se s námi potápět

Poznejte krásy potápění na vlastní kůži

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?

2023-08-10T15:56:22+00:00