Rakouská jezera

Pojedte s námi na prodloužené víkendy za poznáváním krás rakouských jezer. Jezera Gosausee, Attersee, Grundelsee či Wolfgangsee atd. jsou jedinečná svoji atmosférou, krásnou viditelností (10 -30 metrů) a teplejší vodou než na našich lomech ( samozřejmě záleží na hloubkách). Pod vodou na jednotlivých lokalitách jsou schovány objekty k dobrodružnému objevování… poklad v truhle, ponořená jachty, lodičková kadibudka s telefonem atd. lokality jsou pozvolné i strmé stěny… záleží na výběru lokality.

Letos jedeme na konci května, aby bylo pěkné počasí a v září, kdy je ještě moc hezky. V květnovém termínu budeme dělat potápění se skútrem a AOWD Nitrox se stage lahví

Mimo potápění zde máme připravené i nepotápěčské aktivity pro všechny ( v případě optimálních podmínek), jako je nádherný šnorchlovací trip po řece Traun, kde s ABC a v neoprenu se necháváme unášet klidnou řekou a pozorujeme pod hladinou neskutečné množství ryb – 3 druhy pstruhů, štiky, mníky, atd…opravdový zážitek i pro potápěče. Dále různé výlety, třeba do Haldstatu s proslavenými solnými doly, jízda místním vláčkem na okolní vrchol, kde je výhled na všechny okolní jezera atd. Prima parta by měla zase být zárukou příjemně strávených dní.

Ubytováni zajištujeme většinou u jezera Attersee v soukromých penzionech s bohatou snídaní. Bližší podrobnosti o jednotlivých termínech, které se mohou lišit, se vždy aktualně dozvíte v našem potápěčském centru.

Rakousko je Mekka sladkovodního potápění.. Pojdte si třeba vyzkoušet potápění v suchém obleku.. Půjčíme Vám ho!

Dle Zákona o cestovním ruchu 159/1999 je pravděpodobné, že některé platby budou klienti hradit na místě výpravy přímo místnímu potápěčskému centru. Které to budou se vždy dozvíte na informativním schůzce k cestě. Uvedené ceny slouží pouze k orientaci v celkových nákladech na cestu za potápěním.

Instruktoři zájezdu

Radek

Potápí se přes 30 let a je nejvyšší Instruktor v ČR
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Petr

Potápí se přes 15 let, Instruktor a servisní technik
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Fotogalerie zájezdu

Reference na zájezd

Přihlásit se na kurz

Rakouská jezera

Cena: 5 580 Kč

Posledních 10 volných míst!Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

Všechny články z blogu

Naučte se s námi potápět

Poznejte krásy potápění na vlastní kůži

Kurz potápění pro začínající OWD

První kurz potápění pro úplné začátečníky s individuálním přístupem. Skupinky maximálně do 4 lidí v kurzu. Vše v klidu, v pohodě a velkým množstvím skvělých zážitků, tak jak to v potápění má být. Profesionální instruktoři s nejvyšším stupněm vzdělání se vším pomůžou.

Zobrazit kurz

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?

2020-06-01T16:52:55+00:00