Sudán – Království kladivounů

Rudé moře, jak ho neznáme. Fantastický Sudán s kladivouny

Velká frekvence lodí v jižní části Egypta vytlačila velké ryby na uzemí, kde žádný lodní ruch není. Do Sudánu!!!! V současnosti tam na safari jezdí pouze tři luxusní lodě z Port Sudánu na sever, právě k hranici z Egyptem. My jsme však získali povolení, abychom mohli jet na absolutně panenská místa z Port Sudánu na Jih. Právě v těchto místech je velký výzkyt kaldivounů a dalších druhů žraloků.

Máme naplánovanou cestu, která bude vypadat takto: V pátek 6.3.09 se přesuneme do Egypské Kahiry, kde je připravena fakultativní prohlídka města. V sobotu 7.3. bude uskutečněn přelet do Port Sudánu a bude následovat večerní nalodění na loď. V neděli ráno vyjíždíme na moře a následuje necelých 6 dní potápění a návrat do přístavu. Po posledním přespání na lodi následuje transfer na letiště a následný let do Kahiry a přelet do Prahy. Veškeré další informace budou upřesěny během krátké doby.

Jediné nebezpečí, že by se tato cesta neuskutečnila je to, že by jsme nezaplatili požadovanou zálohu, kterou máme poslat do konce května. A proto bychom Vás chtěli poprosit, aby jste se v případě vážného zájmu hlasili nyní a nenechávali to na “někdy později”. Váš ohlas je pro nás důležitý, jestli máme zálohu dopředu zaplatit či nikoliv. Víme, že je to daleko, ale jinak se to nedá naplánovat

Informace o ceně

V ceně je zahrnuto: Letenka Praha – Kahira – Port Sudán a zpět, ubytování v Kahiře 2 noci, transfery v Egyptě a v Sudánu, Ubytování na lodí s plnou penzí a neomezeným potápění, průvodce.

V ceně není zahrnuto: Bakšiš na lodi ( zatím vedeme diskuzi), poplatky za víza do Egypta a Sudánu, tatranka v letadle

Cena : 59950 Kč

Dle Zákona o cestovním ruchu 159/1999 je pravděpodobné, že některé platby budou klienti hradit na místě výpravy přímo místnímu potápěčskému centru. Které to budou se vždy dozvíte na informativním schůzce k cestě. Uvedené ceny slouží pouze k orientaci v celkových nákladech na cestu za potápěním.

Instruktoři zájezdu

Radek

Potápí se přes 30 let a je nejvyšší Instruktor v ČR
Poradí… Pomůže… Vysvětlí

E-mail: octopus@octopusdivers.cz
Telefon: +420 603 368 551

Fotogalerie zájezdu

Reference na zájezd

Přihlásit se na kurz

Na tento zájezd dosud nebyly vypsány termíny. Napište nám, o jaký termín byste měli zájem.
Nezapomeňte zmínit, o který termín máte zájem

Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

4 minut čtení

Socorro 2021

Velká výprava na Socorro Konečně….. konečně to tady bylo… nekonečné čekání na Covidem odloženou cestu do potápěčského ráje se naplnilo.  Jedeme!!! A jak to tak vypadá, tak nás už nic nezastaví. Samozřejmě jsme každý se zatajeným dechem dva dny před Přečíst

Všechny články z blogu

Naučte se s námi potápět

Poznejte krásy potápění na vlastní kůži

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?

2022-08-31T15:56:14+00:00