Exotika

//Exotika
Exotika 2018-05-29T17:36:33+00:00

Potápění v Exotických částech světa

Zažijte na vlastní kůži, jaké je potápění v Egyptských vodách

V dnešní době musíme cestovat čím dál tím dále za nádherami podvodní říše. Máme zmapované nejkrásnější lokality světa, kde můžeme objevovat neposkvrněnou přírodu nad i pod hladinou. Všechny naše výpravy  koncipujeme jako poznávací cesty, kde samozřejmě nedílnou součástí je  potápění v tropických oblastech, ale i poznávaní místní kultury, architektury či jiné zajímavosti země. Celkem sofistikovaně postupně navštěvujeme nové a nové zákoutí zeměkoule… mimo Thajska. Tato země je tak nádherná, že kombinuje již několik let moře a pralesy.

Každý si najde své… Základem je dobrá a pohodová parta lidí, které se postupně  pomalu rozrůstá a kde dobrá nálada je základ.

Přidejte se k nám při cestování… vůbec nevadí že jste třeba single… to jsou skoro všichni..

Komodo – Indonesie – Manty a Žraloci

Připravili jsme speciální expediční safari. Národní park na Komodských ostrovech. Perla Indonesie proslulá nádherným podvodním i nadvodním životem. Pod vodou je nezapomenutelné setkání s mantami, žraloky všech typů a nádherným korálovým mořem. Nad vodou zase můžeme vidět přirozený domov největšího masožravého ještěra – Varana Komodského

Zobrazit zájezd

Maledivy

Maledivy jsou rájem všech potápěčů pro svoji nádhernou faunu.. Manty, želvy, množství druhů žraloků, rejnoci, velrybí žraloci…. vše můžete poměrně často potkat. Fantastický kýčovitý rájna absolutně klidném moři. Kdo neuvidí, tak neuvěří… Opravdu doporučujeme!!!

Zobrazit zájezd

Thajsko – Moře, památky a pralesy

Thajsko je naše srdeční záležitost.. Vždyť na ostrově Lanta jsme měli 6 let naší potápěčskou základnu… Známe dokonale prostředí a víme co je kde k vidění a co stojí za to navštívit,.. Pojeďte s námi zažít kombinaci relaxu u nádherného moře na jihu a historický památek a obchodu hlavního města Bangkoku..

Zobrazit zájezd

Keňa

Keňa je zemí, do které se po celý rok pořádají zájezdy za krásnou dovolenou plnou cestování a potápění. Její pobřeží leží v oblasti tropického klimatu. Období listopad až březen je považováno za vyšší sezónu se stálejším počasím.

Zobrazit zájezd

Belize

Opět jsme pro Vás připravili zimní bonbonek, který je určen jak pro potápěče, tak hlavně i pro nepotápěče – doprovod. Celý rok se někteří z nás jezdí potápět a stále slyší doma stesky bližních, že se nikam nedostanou.

Zobrazit zájezd

Socorro – Fantazie pod vodou

Soccoro patří mezí TOP lokality potápění na světě. Je součástí souostroví Revillagigedos. Ostrov Soccoro je 250 mil od pevniny. Jedinečný výskyt obrovských mant, kladivounů, 8 – 9 druhů žraloku včetně velrybího dělá z této lokality ráj pod vodou. Navíc jedeme v čase Keporkaků, tak že je na co se těšit

Zobrazit zájezd

Nejbližší termíny zájezdů

Název zájezdu
Datum konání
Obsazenost
Cena
Komodo - Indonesie - Manty a Žraloci
Datum konání 13.09.2022 - 25.09.2022
Obsazenost
vyprodáno
Cena 59 650 Kč
Palau - perla Micronesie
Datum konání 28.10.2022 - 08.11.2022
Obsazenost
3 volných míst
Cena 89 800 Kč
Maledivy
Datum konání 11.11.2022 - 20.11.2022
Obsazenost
vyprodáno
Cena 49 900 Kč
Thajsko - Moře, památky a pralesy
Datum konání 08.01.2023 - 22.01.2023
Obsazenost
5 volných míst
Cena 39 850 Kč
Mexiko - Cenoty
Datum konání 27.01.2023 - 06.02.2023
Obsazenost
7 volných míst
Cena 68 950 Kč
Borneo-Ostrov Sipadan-světová TOP lokalita
Datum konání 31.03.2023 - 10.04.2023
Obsazenost
9 volných míst
Cena 69 800 Kč

Naše příběhy z blogu

Začtěte se do příběhů, které zažíváme na našich zájezdech a kurzech

4 minut čtení

Socorro 2021

Velká výprava na Socorro Konečně….. konečně to tady bylo… nekonečné čekání na Covidem odloženou cestu do potápěčského ráje se naplnilo.  Jedeme!!! A jak to tak vypadá, tak nás už nic nezastaví. Samozřejmě jsme každý se zatajeným dechem dva dny před Přečíst

Všechny články z blogu

Naučte se s námi potápět

Poznejte krásy potápění na vlastní kůži

…nebo se podívejte na naše příběhy na Facebooku

Zobrazit Facebook

Chcete vědět o našich novinkách, cestách a nových kurzech?